Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Rossz anya vagyok, mert...

Rossz anya vagyok, mert rosszul vagyok Bartos Erika bugyuta meséitől és nem veszem meg?

Figyelt kérdés

Őszintén ostoba, bugyuta mesének tartom Bartos Erika összes szegényes szerzeményét. Szegényes szókincsű, önismétlő szösszenetek. Bár jól bejött neki, már a bábkönyvtől elkezdve a társasjátékokon át a ruhákig mindent piacra dobott, gondolom jól keres vele. Éppen ezért sem a könyveit nem vagyok hajlandó megvenni, sem a meséket nem nézheti a gyerekem. Bár hozzá kell tegyem egyéb maci szerzők cukormázas meséit sem szeretem, pl Panka és Csiribí és rém.

Az óvodai anyukák elhűlve értesültek arról, hogy az én lányom ezeket nem ismeri. Igyekszem neki klasszikus irodalmat, gyerekkori kedvenceimet olvasni neki.

Ez akkora baj lenne?


2012. jún. 12. 22:11
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%
1 éves a lányom,bevallom nem hallottam még ezekről a mesékről.Viszont annyira kiváncsi lettem hogy youtubeon megnéztünk egy Bogyó és Babóca mesét.A lányom tátott szájjal bámulta.Más mese nem érdekli,soha nem érdekelte.Szóval érdekes :) amúgy aranyos,igen picit butácska,de a lényeg,hogy mit szeret a gyerek.
2012. jún. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
91%
oké de a régebbi kis vakondok jó mesék voltak,nem a szöveg volt a lényeg,nem az újabb részekről van szó,felőlem nézessétek ezeket a butácska meséket én nem fogom
2012. jún. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Senki nem kötelez rá, hogy nézesd a gyerekeddel :) De akinek meg szereti a gyereke azt azért nem kell lenézni ugye?! :) :)
2012. jún. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Van középút is Bartos Erika könyvei és a klasszikusok között, pl.:


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2012. okt. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Én megvagyok a mesével, gyerekek szeretik. És azzal egyáltalán nem értek egyet, hogy szegényes szókincsű akármelyik meséje. Szerintem színesíti a mesét azzal, hogy jó kifejezéseket használ, (pl. állapította meg stb.). De attól még nem vagy rossz anya.
2016. febr. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!