Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki kell fizetni a tisztítást,...

Ki kell fizetni a tisztítást, ha a gyerek belekakil a medencébe? Ha igen mennyit kell fizeni?

Figyelt kérdés

Öcsém úszásoktatásán egy gyerek belekakilt a medencébe és állítólag már többedszerre. (Uszodában)

Ilyenkor a szülővel kifizettetik a medence leengedését?

Olyan 4x5x1m-es tanmedence. A gyerekek óvodás korúak.


2012. jún. 15. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
pártízezer forint. és minden bizonnyal kifizettetik (főleg ha már többször is előfordult)
2012. jún. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem engedik azt le, habár 4x5 m elég kicsi, de általában egy medencéböl sok kakát kiszednek megnézik hogy fertözö-e stb... aztán nyomnak bele klórt és már késsz is. végül is a vizet is így tisztítják amit iszol.
2012. jún. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Öcsém mondta, hogy leengedték egészen.
2012. jún. 15. 20:58
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom a pontos méreteit, Komjádi tanmedencéje.
2012. jún. 15. 21:00
 5/9 anonim ***** válasza:
18%
Én úgy gondolom,hogy a jegyárban ennek a költsége is benne van. Az ovisoknál még előfordulhatnak balesetek ezzel egy strandot, uszodát üzemeltetőnek számolnia kell.
2012. jún. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%

Nincs benne az árban.

A nem "medencetiszta" gyerekre úszópelust kell adni.

És kötelező leengedni teljesen, kimosni a medencét,kimosni a vízforgató berendezést és utána újra feltölteni. Ezt meg is csinálják mindenhol, mert az ÁNTSZ azonnal zárat, ha nem.

2012. jún. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Komiban nem fizettetik ki. Ha fizetős csoportok jönnek (nem bérletesek), akkor nem engedik le, csak kihalásszák, és úgy tesznek, mintha nem történt volna semmi, különben ugyrik az úszóiskola pénze..
2012. jún. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Pedig leengedték... nem'tom, de kíváncsi lennék, mennyibe fáj egy ilyen baleset.
2012. jún. 15. 22:33
 9/9 anonim ***** válasza:
Az egyik aquaparkban olvastam egy tájékoztatóban, hogy a medence beszennyezése esetén 50e Ft körüli összeget kell fizetni a tisztításért és az elmaradt bevételért...
2012. jún. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!