Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melegként hogyan lehetne...

Melegként hogyan lehetne gyerekem?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sokan ellenzik a melegek gyerekvállalását, de párommal mégis úgy gondoljuk, hogy néhány év múlva szeretnénk gondoskodni valakiről. Saját gyerek lenne az igazi, csak ugyebár a béranyaság illegális hazánkban, pedig meg tudnám fizetni az árát. Úgy érzem, egy örökbefogadottat is sajátomként tudnám szeretni, de a törvény ezt sem teszi lehetővé.

Van még valami más lehetőség vagy veszett ügy az egész?


Köszönöm a válaszokat!

25/F



2012. jún. 13. 20:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
40%

Magyarországon veszett ügy. Egy jó darabig még felvetődni sem fog az a törvény hogy meleg párok örökbe fogadó szülők lehessenek.(azért nem éppen család modell)

Béranyaság is tilos,és büntetendő.


Mondjuk azt megteheted,hogy megismerkedsz egy nővel aki mondjuk elég pénzéhes, és eléggé utálja a gyerekeket. Rábeszélhetted hogy szüljön neked gyereket egy komoly ajándékért cserébe. Majd a bíróságon lemond a gyerekéről és átadja a nevelési jogot az apának vagyis neked..

Biztos találsz olyan tanulatlan,pénzéhes csajt aki képes egy kis lakásért vagy egy kisebb vagyonért szülni..

2012. jún. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
76%
Sajnos nem tudok segíteni, hisz te is tudod a választ! Törvényesen sehogy! Nem tudom, más országban milyen lehetőségek vannak?
2012. jún. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
91%
Csak úgy lehet vérszerinti babád, hogy ha egy nő hajlandó lenne szülni valamelyikőtöknek, aztán törvényesen lemond az apa részére. Cserébe egy komolyabb pénzösszeg. Csak ez az egyetlen járható út itthon.
2012. jún. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 mizuzizu92 ***** válasza:
38%

hát pedig szerintem kár , szerintem ha 2 meleg pasi fogadna örökbe ,sokkal jobban bánnának vele mint egy anya.

A volt suliban az igazgató helyettes meleg , de ö egyedül fogadott örökbe egy kisfiút.

2012. jún. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
És annak mennyi az esélye, hogy valamelyikünk egyedül örökbefogadhat? Mert utána végülis meglátásom szerint élhetünk együtt, csak az egyikünk lesz a hivatalos örökbefogadó szülő.
2012. jún. 13. 20:48
 6/23 anonim ***** válasza:
95%
Én nem értek hozzá, csak az lenne a kérdésem, hogy a Terry Blacknek honnan van két örökbefogadott gyermeke? Mert akkor ahogy neki van, úgy neked is lehet. Vagy ez, hogy van?
2012. jún. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 mizuzizu92 ***** válasza:
89%
szerintem eléggé nagy , mert egy munkatársam férfiként (hetero ) egyedül fogadott örökbe , és még amit írtam az igazgató helyettes is aki (meleg)
2012. jún. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
48%
én szívesen vállalom a babát!!
2012. jún. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
77%

egyszer a nők lapjában olvastam egy hosszú cikket a béranyaságról, igaz hogy nálunk nem engedik a törvények, de ha te találsz egy béranyát,(hirdetések útján) és fizettek neki, és megbíztok egymásban, akkor mehet a dolog, megvannak erre a kiskapuk, meg lehet oldani, a cikkben szereplő emberek is így oldották meg

(a hátulütője a dolognak, hogy mivel illegális, csak a bizalom marad, szóval a törvények nem védenek sem titeket sem a béranyát, tehát legrosszabb esetben megtartja a pénzt is meg a babát is)

Viszont Ukrajnában megengedett a béranyaság, csak át kell ugrani :)

Én szorítok nektek!!!

2012. jún. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
61%
Bizony, én is az egyedül történő örökbefogadást javasolnám. Már csak azért is, mert ha elég meleg pár lenne Magyarországon, aki de facto közösen nevel gyereket, talán a vaskalapos politikusok is belátnák, hogy nem dől ettől össze a világ, és a gyereknek csak jó, ha törvényesen is két gyámja van. Mellesleg Amerikában valamelyik államban azért engedélyezték a meleg párok örökbefogadását, mert egy csomó ilyen pár összefogott, és közösen beperelték az államot a gyerekek (nem a szülők) hátrányos megkülönböztetése miatt. Megnyerték a pert.
2012. jún. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!