Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Magyar design gyerek bodyt...

Magyar design gyerek bodyt vasarolnal 1000-1200 Ft-ert, ha tudnad, hogy azt magyar kezek varrtak es magyar a ceg tulajdonosa, s igy segitenel egy csaladnak elni?

Figyelt kérdés
(Bocsanat de nincsenek ekezetek a billentyuzetemen)
2012. jún. 17. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
ha lenne rá pénzem vásárolnék, de nincs, így magunkat támogatjuk és keressük az akciós rucikat
2012. jún. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha nem számítana a pénz akkor nyilván megvenném. De számít, így ennyit nem adnék ki érte. Tescoba 5-ös csomagolású mesefigurás, mintás, szép színes bodycsomagot 1.800 Ft-ért vettem. Nekünk tökéletesen megfelel, pamut, jól tartja az anyag meg a szín is magát mosásnál, még tovább is tudom adni, ha az én gyerkőceim már kinőtték.

Sajnos a mai világban az átlagos, hétköznapi anyukák nem engedhetik meg maguknak a drága ruhákat, gondolj bele, egy gyereknek hány body, rugi, nadrág, sapka, kabát stb. kell, hogy aztán 3-4 hónap múlva kinője és vehessed a következőt.


Bababörzéken fillérekért (értsd 100-200 Ft/db) lehet venni már nagyon szép ruhákat...

2012. jún. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólókkal - egy body az én kisgyerekemen max. 2-3 óra múlva koszos lesz, sokszor kimoshatatlanul, ráadásul 2-3 hónap alatt kinövi. Amit esetleg drágábban vagyok hajlandó vásárolni, mint turi, mert magyar, dizájnos (és minőségi), az inkább felsőruházat, ünneplő vagy ágynemű.
2012. jún. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a második anyukához, én is a Tescoban szoktam bodykat venni 1800 -ért 5 db-ot. Szerintem nagyon jó minőségű.És hiába vettem meg 1500-ért a márkásat, két mosás után úgy nézett ki mint egy kapcarongy. És sajnos tényleg számít a pénz, ha nem így lenne, akkor biztos megvenném.
2012. jún. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, de mi igyekszünk mindenből magyar terméket venni pont ezen megfontolásból. (Van tescós bodynk is, és nagyon szeretem.)
2012. jún. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem, mert mi is alig élünk meg, így 100-200ft-ért veszek ruhát turkálóban.
2012. jún. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!