Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig próbálkoztatok mire...

Meddig próbálkoztatok mire össze jött a baba?

Figyelt kérdés
2011. okt. 20. 20:49
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Elsőnél 3.hónapban jött össze, másodiknál a másodikban.

Nekünk azért szerencsénk volt.Unokatesómék mindkét baba első hónap, a másik unokatesómék 11év.Remélem hamar sikerül Neked:)

2011. okt. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Azonnal :) mind2 szer!

Sok sikert!!

2011. okt. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Azonnal :)
2011. okt. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
De jó nektek!Mi már 8hónapja próbálkozunk sikertelenül!:( Biztos van valami gond velünk...
2011. okt. 20. 21:04
 5/27 anonim ***** válasza:

Első lányom 4 hónap

Második lányom 6 hónap

Harmadikkal most vagyok 8 hetes és 10 hónap alatt sikerült.

2011. okt. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
szia! nekünk is azonnal mind két baba! - bár most ne röhögj ki... mindkettő márciusban fogant- és előtte mikor "nem tervezett" baba volt akkor mindkétszer elment! - ezek más hónapban történtek! ekkor mondták nekem hogy néha vannak nők akik csak az év egy bizonyos időszakában tudnak valamiért teherbe esni, ha teherbe is esik mint én máskor akkor az nem fog megmaradni! - szóval lehet hogy te is csak ilyen eset vagy és még nem jött el az az időszak az évben mikor te fogékony vagy... de persze millió egyéb is lehet... drukkolok és kitartás!!! :)
2011. okt. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

1. baba: 2 év

2. baba: Azonnal

2011. okt. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

1. baba: 4 év

2. baba: 1. hónapban

:-)

2011. okt. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Dehogy van baj veletek!!!Csak nyugi!!Rengeteg olyan esetről hallottam,Mikor már kezdtek lemondani a bankról,vagy szüneteltetni a babaprojektet-tehát nem gorcsoltek rajta!-akkor váratlanul bekopogott. A gólya!!!

Drukkolok!2.voltam.

2011. okt. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Jaj,de aranyosak vagytok hogy próbáltok vigasztalni.Csak hát ennyi idő után már rosszra gondol az ember lánya.Mindig az motoszkál a fejemben,hogy biztos valami gond lehet velünk,azért nem jön a baba.Lehet csak túl görcsösen akarom...
2011. okt. 20. 21:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!