Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meddig probálkoztatok a...

Meddig probálkoztatok a párotokkal mire lett baba?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 20. 09:02
1 2
 1/19 anonim válasza:

Szia!

10 hónap után lettem terhes,(kiderült, h nincs minden hónapban peteérésem, miután a gyógyszert abbahagytam) de sajnos elvetéltem. Utána 2 menstruációt vártunk és elsőre összejött. Most vagyok 31 hetes :)

2011. ápr. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Első elsőre összejött

Másodikra 11 hónapot vártunk

Harmadik 2.-ra összejött

2011. ápr. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
másfél év....nagyon nehéz volt, főleg hogy 2 vetélésen is átestem....most már 6 hónapos a kisfiam:))a legédesebb, nagyon szeretem:)
2011. ápr. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Most úgy tűnik elsőre összejött! Legalább is a pozitív tesztek ezt mutatják! Mi sem gondoltuk! Hamarabb álltunk neki a próbálkozásnak,mint akartuk, mert úgy voltunk vele,hogy pár hónap úgy is kell neki! Hát ezek szerint nem!:)
2011. ápr. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
A lányom elsőre osszejőtt, most szeretnénk neki tesót és 28adikára nem várom...ez az első honap mikor probálkoztunk, aztán meglásuk.
2011. ápr. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

1. gyerek- első hónap

2. gyerek- első hónapban, de koraterhesen elvetéltem. Utána 3 hónap pihi következett, és a 3. próbálkozós ciklusban fogant meg.

3. gyerek- 2. hónapban :)

2011. ápr. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

szia

nekünk első hónapban pozitívak a tesztek, pedig alig adtunk esélyt neki... (közben lett egy kis fertőzésem, és nem szabadott csinálni nehogy visszafertőzzük egymást) úghogy egyszer voltunk a hónapban együtt peteérés előtt több mint három nappal.

Doki még nem látott

2011. ápr. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
3 év múlva jött össze, spontán (előtte se inszeminációval, se lombikkal).
2011. ápr. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
10. hónapban inszeminációval.
2011. ápr. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Azt hittem elsőre összejön,de nem :( Nagyon csalódott voltam, hogy nem is olyan könnyű ez a "gyerekcsinálás", ahogy sokszor mondják...

Szerencsére második alkalommal összejött, és nagyon hálás vagyok érte, nem bírtam volna még hónapokig, évekig összeomlás nélkül ez tuti. (Bár biztos én vagyok türelmetlen, dehát mikor nagyon akarja az ember!!!!!:)

Szóval rájöttem, hogy szerencsések vagyunk igazából és meg is köszöntem a Főnöknek, hogy teljesítette igazi, őszinte vágyam!:) /Ja,:) Főnök=Isten:)/

2011. ápr. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!