Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák akik nagyobb méretű...

Anyukák akik nagyobb méretű melltartót hordtok, ti hol vesztek melltartót és fürdőruhát?

Figyelt kérdés

95D meltartó kellene és sehol nem kapok. a gardában is néztem, de ott sincs D-s. Eddig a városban egy bolt volt ahol tudtam vásárolni, de az megszűnt.

Ma is voltunk strandon és én polóban és rövidnadrágban voltam, mert nem kapok magamra bikinit.Pedig olyan jó lett volna nekem is ha tudokk fürdeni . . .



2012. jún. 17. 20:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én innen rendeltem melltartókat: [link]


Nagyon megvagyok velük elégedve. Az esküvőmre is tőlük volt a fehérnemű.


Az én méretem iszonyat ritka, vagy krva drága: 90 F

2012. jún. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Szileva válasza:

Szia!

A triumphnál lehet külön felsőrészt és alsót is venni fürdőruhából, én is ott vettem. Melltartót is kapsz náluk, igaz nem olcsó, de máshol sajnos nem tudok.

2012. jún. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

köszi, néztem azt is , de azt mondták nincs :-(

nagyon el vagyok keseredve

2012. jún. 17. 20:38
 4/12 anonim ***** válasza:

Régebben a tescoban lehetett tök jó melltartókat kapni, de megszűnt valamiért az a márka, pedig iszonyat jó volt. Az én méretem 85 DD-s, szóval megértelek.

A Triumph-nál vannak nagyon szépek, de iszonyat drágák. Én tankinit vettem ott végső kétségbeesésemben, mert sehol sem találtam magamra felsőrészt.

[link]


Talán érdemes megnézned ezt az oldalt, lehet, hogy itt sikerrel jársz.

2012. jún. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

megnézem köszi.

Voltam a tescoban is, 8 melltartót próbáltam a legnagyobbakat, de nem volt jó, mindnek kicsi volt a kosara

2012. jún. 17. 20:52
 6/12 anonim ***** válasza:
Teszveszen, Vaterán láttam már. Van új is, nem csak használt.
2012. jún. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

www.bonprix.hu

még ez is eszembe jutott, nagyon jó cuccok vannak, fürdőruha és melltartó is.

2012. jún. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én triumph-os szoktam venni.

De most elcsábultam és vettem két kínait 800+1000 ft), nem tudom meddig fognak tartani, és mennyire lesznek kényelmesek naphosszat. Ma az egyik volt rajtam 4-5 órát, és nem volt gond. 95/100 D-s a méretem.

2012. jún. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

95/100D-s melltartókat hordók. Bikinit tavaly a teszvesezn siekrült kifignom oclsón nagyon jót 2500 ft volt, új.


Melltartót butikban, vagy kínaiban szoktam venni, max 1000ft, jól bírja.szépek is.

2012. jún. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Sosem mernék próba nélkül venni melltartót, így a net szóba sem jöhet nálam.


Eddig is nagy mellem volt (85DD-s).

Most vagyok 16 hetes, már csak a 85E-s melltartó az, ami kényelmes nekem.


Én mindig angol turkálókban vásárolok, mert ott van még ettől is nagyobb méret és ki lehet fogni csodaszép darabokat.

A magyar boltokban ebben a méretben - ha van egyáltalán - általában csak egyszínű csúnya nagymamás fehér és fekete van, ellenben angliában különféle színű csipkecsodák közül lehet válogatni.

Gondolom, ott nagyobb divat a szilikonos nagy mell, ezért árulnak nagy melltartókat.


Ha nem jársz az Egyesült Királyságban, érdemes itthon felkeresni egy angol turit.


Melltartó?

Passz, ezzel most vagyok bajban.

Pár éve vettem a Triumph-ban egy 85D-set, abból már kiesik a mellem, így jelenleg nincs bikinim és ötletem sincs hol kaphatok ekkora méretben.

2012. jún. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!