Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3 kicsi gyerekem van, zsákban...

3 kicsi gyerekem van, zsákban kéne járnom mostantól egész életemben csak azért mert anya vagyok?

Figyelt kérdés

Más anyukák tényleg azt gondolják arról aki mondjuk csinosabban öltözik fel, sminkel, sportol, vigyáz az alakjára hogy egy kikent kifent l.tyó? Vagy csak nekem sikerült ilyen "jófej" anyukákkal összekerülni? Babaklubba járunk/jártunk sok más anyukával, vannak akik külön össze is járnak. Más témával kapcsolatban összerúgtam a port egy-kettővel és a vége az lett hogy mielőtt távoztunk volna még jól beszólogattak páran hogy inkább magamba nézzek, mert egy 3 gyerekes anya az ne nézzen ki így meg hogy biztos pasit akarok fogni (holott van férjem) és ezt a példát mutatom majd a lányomnak is stb.

Holott arról van szó hogy ilyenkor főleg nyáron nem vagyok hajlandó megsülni hosszú ruhákban, és rövidnaci miniszoknya, pántos felső semmi extra az amiben járok. A hajamat magam csinálom, nincs műkörmöm vagy ilyenek. Barna vagyok, mert amikor csak lehet kint vagyunk a gyerekekkel. Sportolok, mert kikapcsol, mert szeretem csinálni. És igen, szeretek öltözködni normálisan igényesen, mert nem szeretném mostantól a következő 40 évemben (most vagyok 30) elásni magam. Jól esik hogy tetszek a férjemnek, és igenis jó érzés ha más is megdícsér. De ennyi. Nem illegettem magam sose senkinek. Egy anya az ássa el magát jó mélyre, ne is foglalkozzon vele a továbbiakban hogy hogy néz ki?


2012. jún. 18. 13:03
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Igen divatbemutató, ezt is megkaptam, mert nem mindig ugyanabban a ruhában megyek a babaklubba vagy játszóra.
2012. jún. 18. 13:23
 12/22 anonim ***** válasza:
Dehogy! :) Érezd jól magad,és ne törődj másokkal!Én tapasztalatom szerint :) neked sikerült "jófej"anyukákkal találkozni,mert a környezetemben én pont az ellenkezőjét látom,mindenki nem csak anyás,-nőies is,és erre rengeteg anyuka odafigyel!Én is igyekszem,heti 3x fitness-re járok,sminkelem magam(minimum szempilla és színezett hidratáló)festem a hajam stb.Bár ruhára a gyerekek óta,korlátozottabban költök,(sajnálom magamra)igyekszem azzal az egy egy darabbal is jól kinézni.Szerintem ez így van rendjén,és hosszútávon előnyösebb is ;)
2012. jún. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

A helyedben én visszamennék már csak azért is, hogy megmondjam nekik a magamét.

Ha nem mész vissza, hidd el, pellengérre fognak állítani, ha viszont visszamész és visszavágsz, lesznek páran, akik megtanulják befogni a szájukat.

A másik meg, hogy a gyerekeid is inkább azt lássák, hogy anya erős, bátor, és kiáll magáért. :)

2012. jún. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Nem érdekelne.Büszkén viseld,hogy 3 gyerek után is NŐ vagy/maradtál!!!!
2012. jún. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Szerintem azt a következtetést vonják le, hogy túl sokat foglalkozol magaddal, és ez a gyerekek rovására megy. De mert ezt nehéz megofgalmazni, ezért bántóan adják közre a véleményüket.
2012. jún. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
de az életem 100%a nem szólhat állandóan másokról, néha egy kis idő nekem is kell, meg szerintem mindenkinek. A gyerekeim se nőnek mint a dudva a parton, nem ápolatlanok, vagy neveletlenek. Persze nem hibátlanok és tudnak hisztisek meg rosszak is lenni, na de másé is..
2012. jún. 18. 15:03
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Tény, hogy ember is maradtál, nem csak anya. De a magyar anyáknak két problémájuk van a többi anyukával: vagy túl csinosnak látják a másikat(tehát elhanyagolják a gyereküket ezek az anyák), vagy igénytelennek tartják a másikat (és akkor jaj, szegény gyerekre szégyent hoznak, és a férjükkel sincs szex). Ez egy egyszerű séma, segíti az egyszerű embereket.
2012. jún. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
17es de jót nevettem :) Igen így van egyébként.
2012. jún. 18. 15:30
 19/22 anonim ***** válasza:

Én a helyedben vissza mennék,és büszke lennék arra,hogy igen is adok magamra!!- én egyébként nem annyira,vannak jó pillanataim...de mióta az Apukát 2 hetente látjuk 2-3 napra,azóta nem látom értelmét hogy tetszek,még magamnak sem.

De Te igen is mutasd meg,hogy elégedett vagy Magaddal,jól érzed Magad a bőrödben!! -persze már felkészülten,ha esetleg érdekesen néznének Rád!!

A többiek meg had irigykedjenek!!

Légy büszke Magadra!!! :-)


Üdv: 3 lányos

2012. jún. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Többek között ezért nem járok babaklubokba. Tudom hogy nekem is biztos beszólogatnának, hogy adok magamra, holott más normális helyeken ugyanezért bókokat kapok. Egy

babaklubnak nem erről kéne szólnia.

Teljesen igazat adok neked, de a helyedben visszamennék, csak azért hogy lássák, hogy hidegen hagy a véleményük. És hogy ennél is jobban kiakadjanak, még jobban kiöltöznék.

2012. jún. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!