Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3 kicsi gyerekem van, zsákban...

3 kicsi gyerekem van, zsákban kéne járnom mostantól egész életemben csak azért mert anya vagyok?

Figyelt kérdés

Más anyukák tényleg azt gondolják arról aki mondjuk csinosabban öltözik fel, sminkel, sportol, vigyáz az alakjára hogy egy kikent kifent l.tyó? Vagy csak nekem sikerült ilyen "jófej" anyukákkal összekerülni? Babaklubba járunk/jártunk sok más anyukával, vannak akik külön össze is járnak. Más témával kapcsolatban összerúgtam a port egy-kettővel és a vége az lett hogy mielőtt távoztunk volna még jól beszólogattak páran hogy inkább magamba nézzek, mert egy 3 gyerekes anya az ne nézzen ki így meg hogy biztos pasit akarok fogni (holott van férjem) és ezt a példát mutatom majd a lányomnak is stb.

Holott arról van szó hogy ilyenkor főleg nyáron nem vagyok hajlandó megsülni hosszú ruhákban, és rövidnaci miniszoknya, pántos felső semmi extra az amiben járok. A hajamat magam csinálom, nincs műkörmöm vagy ilyenek. Barna vagyok, mert amikor csak lehet kint vagyunk a gyerekekkel. Sportolok, mert kikapcsol, mert szeretem csinálni. És igen, szeretek öltözködni normálisan igényesen, mert nem szeretném mostantól a következő 40 évemben (most vagyok 30) elásni magam. Jól esik hogy tetszek a férjemnek, és igenis jó érzés ha más is megdícsér. De ennyi. Nem illegettem magam sose senkinek. Egy anya az ássa el magát jó mélyre, ne is foglalkozzon vele a továbbiakban hogy hogy néz ki?


2012. jún. 18. 13:03
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Néhány anyukának elmegy az esze amint anya lesz, és elfelejti, hogy a igenis fontos megőriznie női mivoltát is. Attól nem lesz elhanyagolt a gyerek, mert anya elmegy masfél órára sportolni, vagy fodrászhoz, stb. De azok az anyukák, aki elhagyják magukat, jobban érzik magukat, ha a "gyerekkel foglalkozom egész nap" címszó alatt lesznek toprongyosak. Ők is érzik, hogy ez így nincs jól, de egyszerűbb a csini anyukának beszólni, ahelyett, hogy összekapná magát. Menj csak vissza a babaklubba, akár nyomd a válaszainkat a kezükbe, hátha magukhoz térnek. Ja, és az hiszem ezeknek az ősanyáknak a gyerekei beszélnek általában nyávogva, mert anyuci is így szól hozzájuk. De ez lehet, hogy csak nekem tűnik fel, amikor hazalátogatunk...
2012. jún. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 porcukormókus ***** válasza:
Ha mész legközelebb a babaklubba, puccolkodj ki rendesen! Hagy pusztuljanak az irigységtől!!! :))
2012. jún. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!