Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 1hónapos a kisfiam! Nagyon...

1hónapos a kisfiam! Nagyon fáj a hasa alig van mikor csendbe van! Van valamilyen csepp vagy valami ami segíthet hogy ne fájjon a hasija?

Figyelt kérdés
Már néha én is majdnem sírok olyan rossz hallgatni és látni,ahogy sír és fáj hasija!
2009. júl. 5. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Infacol, Espumisan, Gripe Water, és van a papaverines görcsoldó amit a doki ír fel, de ez már tényleg a vége. Mivel már egy hónaposak vagytok vegyél Gripe Watert, sokan esküdnek rá. Nekünk csak ideig óráig jó, de remélem nektek szerencsétek lesz. Minden kaja után sír? Nem eszik sokat véletlenül? Lehet, hogy még nem emésztette meg a hamit és máris jön a következő. Szopik?
2009. júl. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
saab simplex,köménytea ha nehezen kakil,nekünk nagyon szerette ha felhúztuk a lábait a pocakjához(mintha gugolna)és köröztünk vele,jó nagyokat pukizott tőle:)
2009. júl. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk az Espumisan jött be.Minden kaja előtt kapott belőle.
2009. júl. 6. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindent kiprobáltam csak az infacol jött be 1500 körül van egy doboz de megéri. minden étkezés elött add neki 1-2 nap mulva érezni fogod hatását ha abba hagyod a tünetek vissza jönnek. már egy éves nem szedjüd 3 honapja sok átvirrasztott éjszakátol mentett meg minket.
2009. júl. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ne egyből gyógyszerezd, lehet azért fáj a hasa mert nehezen van széklete, bár ezt nem tudom igy mert a kérdésből nem derült ki, de vegyél neki rostos őszibaracklevet, attól jobb lesz hidd el :) és még szeretik is
2010. máj. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!