Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok az ilyen...

Mit gondolnátok az ilyen szülőkről?

Figyelt kérdés
Apuka kopasz, tele van tetoválással és piercinggel, anyuka extrém hajszerkezettel, szintén piercingekkel és tetkókkal...
2012. jún. 25. 07:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre néznék egyet, de aztán beszélgetni kezdenék velük, hogy tudjak is mit gondolni róluk :) Jó, persze van az embernek egy első benyomása, de tapasztalatból tudom, hogy sokszor meglepő a különbség az első, majd a második, többedik benyomás között.
2012. jún. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos,hogy a kinézetük miatt lennének jó vagy rossz szülők.Nem lehet tudni mi rejtőzik a belsőjükben...

Senkit nem lehet megítélni a ruházkodása és kinézete miatt,ahhoz a belső énjét is kell ismerni.

2012. jún. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Alacsony-magas, kövér-sovány, szőke-barna, tetkós-nem tetkós, stb. Nem a külső jegyeken múlik, hogy ki milyen szülő. Nem minden tetkós kőbunkó, attól még lehet valaki példás szülő. Rajtam egy darab tetkó sincs, de ettől függetlenül nekem ez a véleményem.
2012. jún. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy ők nem "ilyen szülők", hanem alapjában ilyen emberek, akiknek gyerekük is van :) Gondolom nem szülőként kezdtek így kinézni, hanem egyébként is ilyen stílusúak voltak, de ettől még szerintem természetes, hogy ők is szeretnének családot.
2012. jún. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
A tetovált ember is ember, anyuka extrém hajszerkezettel is anyuka. Nem is értem a kérdést. Egyéniségek. Nem tucat. Azt gondolnám, hogy milyen jó, hogy nem vagyunk egyforma unalmas emberek, és, hogy nem sablonra készültünk. És ez így van jól.
2012. jún. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Attól még lehetnek jó szülők!
2012. jún. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
55%
A Metalica tagjainak is mindnek van gyereke pedig azok még drogoztak is...
2012. jún. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Sókristály ***** válasza:
100%

Visszakérdezek, ezen múlik, hogy valaki milyen szülő lesz? Valószínűleg kicsit lazább az átlagnál, de ez nem feltétlenül rossz.

Nekem is van tetoválásom, és ha tehetem, bőrruhát húzok, és chopperrel járok. Imádom a motorostalálkozókat, egészen kis kortól hordom is rá a gyerekeimet, itthon mégis átlagos anyuka vagyok.

2012. jún. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Bár a hajam normál, de van ékszer is és rengeteg tetkóm is. Ennek ellenére normális anyukának tartom magamat.

Ráadásul nem is vagyok már fiatal.

2012. jún. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van tetoválásom, éa még szeretnék néhányat. Ráadásul szülés után együtt feküdtem egy, az általad leírtakhoz hasonlító anyukával. Tündéri csajszi volt :D Főleg, mikor a férje, aki nagy motoros, konkrétan megjelent ott a kórházban az ismerőseivel, barátaival, családtagjaival, és egy komplett moci-talit hoztak ott össze, csak hogy mielőbb láthassák a babát. :D Édesek voltak nagyon, még egy Marilyn Manson-karikatúrás bodyt is hoztak az újszülött kislánynak. Kötve hiszem, hogy emiatt lenne rosszabb szülők lennének, mint azok, akik igyekeznek beleolvadni a tömegbe.
2012. jún. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!