Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kaptatok már olyan megjegyzést...

Kaptatok már olyan megjegyzést hogy jobb lett volna elvetetni a gyereket? Gondoltatok már ilyesmire mondjuk ha több gyereket láttok?

Figyelt kérdés
Annyira rossz élmény ért, ki kell írnom magamból. 3 kicsi gyerekünk van, hozzátenném hogy a harmadik spirál mellett lett, egyáltalán nem terveztünk már több babát. Nem élünk rosszul, nem vagyunk milliomosok se de számláink fizetve hó végére ki vagyunk számolva de nem éhezett még senki. (így most a 3 gyerekkel). Ki vagyok fáradva ez igaz. Maximalista is vagyok magammal szemben így elégedetlen vagyok sokszor aláírom. De próbálok változni, na és sógornőmtől megkaptuk hogy inkább el kellett volna vetetni a harmadikat. Hogy mondhat ilyet egyik anya a másiknak? De másnál is láttam már ezt a rosszallást hogy 3 kicsi gyerek miért ilyen sok és ilyen gyorsan egymás után én meg nagyon unom a magyarázkodást hogy nem voltam képes lemondani egy kis életről azért mert majd nehézséget okoz vagy ezért mert nem illeszkedünk az ÁTLAG család elképzelésbe. Nem gondol bele más, aki ítélkezik, hogy ő is kerülhet ilyen helyzetbe? Gondoltam hogy nem lesz olyan könnyű 3 kicsivel, meg úgy egyáltalán 3 gyerekkel, de ilyen rosszindulatra valahogy álmomban se számítottam.
2012. jún. 26. 12:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én tuti vissza kérdeznék ha tudom,hogy az illetőnek vagy gyereke,hogy : és mondd,Te miért nem vetetted el?? Olyan fáradtnak látszol,mintha vagy 20 évet öregedtél volna!!

Nem tudom,mit szólna ezek utána az ominózus beszóló! :-)


Ahogy előttem írták,legyél büszke arra,hogy 3 imádni való gyerkőc is ékesíti a minden napjaidat!! Ennél nagyszerűbb dolog,nem is történhetett volna!! :-)


A beszólásokra meg gyűjts erőt,nem Neked kell magyarázkodnod!! és vágj vissza!!! Ha nem ismered,akkor kérdezd meg tőle,hogy : Anyám vagy,vagy az apám? ... egyikre sem emlékeztet! Vagy: milyen jó is,hogy semmi közünk nincs egymáshoz!!

Ha olyan szól be,akinek tudod,hogy nincs gyereke,akkor: mi van,irigykedsz??!

Ha olyan szól be,akinek már nagy a gyermeke,akkor is: mi van,irigykedsz,mert nálunk még nem nőttek fel??

Vagy valami hasonlót!


Beszólás mentes további szép napot Mindenkinek!!:-)


Üdv: 3 lányos,(nem tervezett,kb.)7+6 hkm

2012. jún. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Hogy megerősítselek, leírok egy igaz történetet, a családban szereplő egyik gyerek pap lett, és ő mesélte:

Szóval voltak a szülei, akik az első gyermeket várták, és még nem volt fix munkájuk. Jött a leendő nagymama, hogy minek tartjátok meg a bizonytalanba, vetessétek el. Az anya nem balhézott össze, megszülte a gyereket. A 2. gyereknél még albiban laktak, megint jött a nagymama, hogy vetessétek el, amíg nincs lakásotok, mit akartok még egy gyereket. Megint nem szóltak vissza nekik, meglett a baba. A harmadiknál már az volt, hogy minek három gyerek erre a bizonytalan világra blabla, de ezt a gyereket is bevállalták. Egy napon kint játszott az udvaron a három gyerek, anyuka bent a nagyival, aki megint kárált valamit, erre anyuka megkérdezte: "Mama, válasszon, melyik gyereket öljük meg?" Nagymama döbbenten néz, anya elmondja neki, hogy fogadta a gyermekek születését, nagymama sír, kibékülés.

2012. júl. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!