Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hová rakjam a gyereket nyári...

Hová rakjam a gyereket nyári szünetben?

Figyelt kérdés

Ki hogy oldja meg? Somogy megyében augusztusra valami nyári tábor?

Hosszú lenne részletezni, de a lényeg, hogy jelenleg augusztusra 3 hétre nincs hová raknom a gyereket. Ilyenkor mi van? Fel kell majd mondanom...?



2012. jún. 26. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Nagymama,nagypapa,babysitter akire bízhatnád a gyereket ?
2012. jún. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
próbálj a környékről beszélni valakivel, aki pénzért vigyáz a gyerekedre. Még mindig jobb, mint felmondani:)
2012. jún. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól láttam, lesz Somogyszobon erdei iskola, tábor formájában, rengeteg programmal.
2012. jún. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kereshetsz a környéken olyan anyukát, aki munkanélküli vagy gyesen van és jól jönne neki a pénz . (höhö, kinek nem?!) Vagy családi napközi, ők nyáron is vannak.

A családi kapcsolatokban írt reggel egy anyuka, hogy az oviszünetben a sajátjával együtt 5 gyerkőce lesz és elég olcsón vállalta őket+kaja.

Felmondani emiatt nem érdemes, mert akkor minden nyáron fel kellene mondanod.

2012. jún. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Anyósom óvónő, ő szokott vállalni a szünetre 2-3 gyereket. Kérdezz rá te is.
2012. jún. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mint írtam is, hosszú lenne ha végigmennék a történeten. De a lényeg, hogy a fentieken már végigmentem, augusztusra már nem maradt senki.

Bébiszittert? A gatyám is rámenne, ráadásul ebbe a hónapban tankönyv, füzetek, cipő....stb. Ja, amúgy egyedül nevelem.

2012. jún. 26. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!