Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi pénz marad a havi...

Mennyi pénz marad a havi megélhetésre, ha mindent kifizettetek (rezsi, hitel/albérlet, stb)? Hányan és hogy jöttök ki belőle?

Figyelt kérdés
2012. jún. 26. 21:32
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
95%

Én is pont ezt akartam kérdezni utolsó.

Egyel előtted válaszoló voltam. Tehetek én arról, hogy tanultunk mindketten és megfizetik a munkánkat??? Nem fogom sem én sem a párom azt mondani, hogy adjatok 100 ezerrel kevesebb fizetést, és azt osszátok szét. Mindketten keményen dolgozunk a megélhetésünkért, hogy jobb legyen, mit amilyen volt!!!


De azért Magyarország én így szeretlek! :))

2012. jún. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem is keményen megdolgozik a fizetésért. Ráadásul nem is itthon, hanem nagyon messze, háborús övezetben. Aki szívesen csinálna, az jelentkezzen, van náluk felvétel!
2012. jún. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem is nagyon durva lepontozni azokat, akik kicsit jobban élnek - aki ezzel akarja kompenzálni a saját problémáit, annak valami nagy gondja lehet, de nem megélhetésileg, hanem a fejében meg a lelkében...

Én is nagyon sajnálom azokat, akik szűkösen élnek, szerintem gyalázat, hogy ebben az országban csak az árak mennek felfelé, a keresetek meg lefelé, de ettől még nem kéne piszkálni azokat, akik - általában kemény munkával, előtte sok tanulással - most az átlagnál jobban keresnek.

Mi is átlag fölött élünk, a férjem 400 ezer körül hoz haza, van olyan hónap, hogy ennél jóval többet is, nekem a gyed 88 ezer volt eddig, most már tgys-t fogok kapni, mert megszületett a harmadik babónk, de nem tudom, mennyi lesz, valamivel jobb szokott lenni, mint a gyed, meg 48 ezer a családi a 3 gyerkőcre. Vagyis az átlag havi bevételünk 500 körül van. Van egy kevés lakáshitelünk, de forint alapú és nem sok, azt próbáljuk egyébként teljesen kitörleszteni minél előbb, meg nekem a diákhitel is ketyeg, összességében úgy 200 ezer megy el ezekre plusz rezsire, illetve ebben benne vannak az életbiztosítások is, amit a gyerekek miatt kötöttünk, megtakarításként.

Nem kérek elnézést, hogy elég normálisan élünk, akkor se, ha lepontoznak érte. Mindketten végigdolgoztuk a főiskolai, egyetemi éveket a férjemmel, semmit se toltak alánk a szülők, egyszerűen úgy tűnik, jól választottunk, ennyi.

2012. jún. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg kíváncsiságból kérdezem, akik írták,hogy a férjük 300 eFt vagy efelett keres, mi a szakmája, hol dolgozik?
2012. jún. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
82%
Az én férjem geofizikánál dolgozik az olajiparban. Ez a szakmája, de csak olajipari érettségije van, szakmunkásként dolgozik. Mostanában nagyon jól keresett, mert amikor kevesebb volt a munka és nem is volt külföldön, akkor pont kapták a 13. havit és visszamenőlegesen a fizetésemelést. Legkevesebb 300000 volt neki idén, legtöbb pedig 950000.
2012. jún. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
95%

Kb. 200-250e Ft marad. Ketten kb. 400-450ezret keresünk, a hitelünk 107e Ft, így mindennel együtt kb. 200e a fix kiadásunk, ebben a gyerekek ovis étkezése és a tel. számlák is benne vannak.

Nem panaszkodom, de ez csak azóta van így, amióta ismét dolgozom, előtte min. 100ezerrel kevesebb volt a bevételünk.

Na már látom, hogy nullára leszek pontozva, mert nem minimálbérért dolgozunk...

2012. jún. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
100%
24-es válaszolónak: a férjem közgazdász és gazdasági szakfordító.
2012. jún. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
100%
A 19-es és 21-es vagyok, a férjem építőmérnök, majdnem 300 ezret keres és mellette maszekol. És nagyon keveset van itthon.
2012. jún. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
100%
Na igen, kedves utólsó, kezet foghatunk, az én férjem is rengeteget van távol, de úgy tűnik, a jobb kereset ezzel jár.
2012. jún. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:

igazán köszönöm a válaszokat, én senkit sem pontoztam le!!Szánalmasnak tartom ez a lepontozósdit és főleg így, hogy tényleg látszik, hogy a jól keresők vannak lepontozva!

Őszintén örülök, hogy azért vannak akiknek nem megy rosszul:)

2012. jún. 29. 20:39
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!