Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi pénz marad a havi...

Mennyi pénz marad a havi megélhetésre, ha mindent kifizettetek (rezsi, hitel/albérlet, stb)? Hányan és hogy jöttök ki belőle?

Figyelt kérdés
2012. jún. 26. 21:32
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
90%
A Párom az építőiparban dolgozik,keveset van itthon.Amúgy 3dip lomája van,szóval tanult eleget.Sokszor mondom neki,hogy legyen többet itthon,nem baj,ha negyed ennyiből kéne élnünk.Szóval ennek is vannak "arnyoldalai".egy korábbi jól lepontozott válaszoló
2012. jún. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
19%
Az én férjem 1000000 alatt soha nem hoz haza, hozzá sem mentem volna, ha nem így lenne. Nem is értem, hogy lehet ennél kevesebb pénzből megélni.
2012. jún. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 A kérdező kommentje:
aranyos vagy utolsó:)sejtem milyen jó poén provokáló,kamu kommenteket írni a kérdésekhez:)
2012. jún. 30. 21:17
 34/42 anonim ***** válasza:
12%

24-esnek: nálunk nem a férjem, hanem én keresek jól.

Projektmenedzser vagyok (br. 1 M/hó)

2012. jún. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim válasza:
44%
ilyen jó megy mindenkinek havi 200 ezer Ft minimum megvan.
2012. júl. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
93%
Én azt nem értem miért fontos, h ki lesz lepontozva. Nem mindegy? Ezt írtad és kész, semmi jelentősége.
2012. júl. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
100%

Legyen akkor egy negatív példa is:


Hárman élünk egy kisbabával, én GYES-t kapok, férjem fizetésével együtt össz. bevételünk 100 ezerFt/hó.


Az albérlet 40 ezer, a rezsi most kb. 20 ezer nyáron, a téltől már előre rettegek, fogalmam sincs mi lesz velünk, pedig csak 1 szobát fogunk fűteni maxx. 18 fokosra, hogy ki tudjuk fizetni a gázszámlát is.


Csak úgy élünk meg, hogy a szüleim néha segítenek, kapunk ételt, ritkán kevés pénzt is, pedig férjem nagyon keményen dolgozik nehéz fizikai munkát, sokszor hétvégente is.

Ez Kelet-Magyarország :(((

2012. júl. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
39%

Utolsónak: arra nem gondoltál esetleg, hogy ha a gyes helyett te is dolgoznál, akkor több lenne a bevételetek? Gyereketeknek bölcsiben lenne gyerektársaság is.

Persze, nem az én dolgom, csak ha ennyire rosszul állnánk, én biztosan nem otthon izgulnék a befizetetlen számlák miatt, hanem próbálnék megoldást találni. Ez az élet rendje, dolgozni kell, ha nem tartanak el.

2012. júl. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
55%

Kedves 38-as válaszoló, szerintem nincs még gyereked, vagy te jól keresel. Tudod, aki nem keres jól, annak nem feltétlenül éri meg visszamenni melózni, ugyanis mire kifizeti a bölcsit (már ha van egyáltalán) akkor nem marad több a fizetése, vagy annyira elenyésző, amivel több, hogy nem éri meg visszamenni dolgozni. Ja és persze már ha egyáltalán akad munkája, ugyanis - főleg a keleti részeken - ez nem is annyira egyszerű, pláne nem egy kisgyerekes anyának, mert végképp nem értük kapkodnak a felvételnél.

Attól, hogy te jobban élsz, még nem biztos, hogy igazad van és jól látod a mások problémáit.

2012. júl. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
70%

Milyen vicces a 38-as :(((


Baba előtt is több, mint egy évig munkanélküli voltam, épphogy összejött az 1 hónap közmunka a segélyhez.

Pedig érettségim, nyelvtudásom és szakmám is van.

Akárhogy csodálkozol, NEM kaptam még árufeltöltő, takarító, összeszerelő munkát sem, pedig a végén már személyesen is járkáltam be cégekhez.


Örülhet, aki ezt el sem tudja képzelni milyen érzés, mikor az ember sehová sem kell és emiatt már fizikálisan is belebetegszik :(((

Bárcsak ne ebben az országban élnénk!

2012. júl. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!