Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mekkora medencétek van?...

Mekkora medencétek van? Akinek nagyobb, mint egy pancsoló, mivel takarjátok le és hány naponta cserélitek benne a vizet?

Figyelt kérdés
2012. júl. 2. 22:48
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

[link]

[link]

Ezt használjuk, szerintem az Auchanban vettük. Több nagy lapos korong van benne ( mint a hokikorong, akkora), ez szép lassan oldódik fel.

Mást nem használunk.

2012. júl. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
ezer hala es koszonet, a medencet is az auchanban vesszuk majd, akkor megnezzuk ezt is. nincs is tobb felesleges kerdesem, mindenkinek koszi a felhomalyositasert.
2012. júl. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen 150x200as medencénk van, ami nem elég nagy ahhoz, hogy vízforgatós legyen, viszont ahhoz meg túl nagy, hogy minden nap cserélgessem a vizet. Meg vagyok lőve vele. Vegyszerezni nem szeretném, mert a lányom nagy "búvár". Így meg kb 2 napig tudjuk használni, utána nyálkás lesz :( Sajnos ez van, így ritkán használjuk.
2012. júl. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Kedves Moira! Nálunk is ez a baj:-( Mivel takarjátok le?
2012. júl. 3. 11:54
 15/20 anonim ***** válasza:
Na ez is vicces, mert sehol nem találtam szögletes takarót. Így vettem egy kereket :) Bár mivel 2 napnál tovább nem jó a víz, ezért takargatni sincs sok értelme, Azt a pár bogarat szűrővel kiszedem.
2012. júl. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
2.én is köszönöm a képet,be is szerzek egy ilyen tablettát:)
2012. júl. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Kisebb medencéhez, gyerekmedencéhez is lehet kapni fertőtlenítőszert.

Pl.: Pontaqua Baby Pool gyerek medence fertőtlenítőszer


"Ideális megoldás kisméretű gyerek medencékhez, klórmentes és bőrbarát vízkezelőszer. Gátolja a vízben, a baktériumok, gombák, algák elszaporodását. Egyszerűen használható 20ml-es tasakokba töltött folyadék, nem kell mérni az adagokat. Teljesen habzásmentes, pH semleges.

Hatóanyag: kvaterner ammónium vegyület

Cikkszám: BBP 002

Kiszerelés: 100ml (5x 20ml)"


[link]


Nem használtam még ilyet, nincs tapasztalatom, hogy milyen (épp medencevegyszereket kerestem a neten és akkor bukkantam rá),de elképzelhető, hogy esetleg valamelyik hipermarketben is kapható hasonló.

2012. júl. 4. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
jó ez a kombi tabletta. Mi klór tablettát úsztatunk a tartóba, és öntünk pelyhesítőt, és algaölőt a vízbe. Így nem kell a vizet cserélni, viszont naponta össze kell pórszívózni az alján összeállt koszt amit a pelyhesítő összeszed.
2012. júl. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Köszi a linket, bár ez nekünk nagyon drága :( Olcsóbb, ha a vizet cserélem.
2012. júl. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
262*175*56,szögletes medence,hypo-t öntök bele kb.3 litert.3 éve így használjuk,gyerekek is fürdenek benne.A testvérem medencékkel foglalkozik de a klórtablettát nem dicséri,ráadásul kimarja a műanyagot!
2012. júl. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!