Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy tegyem magam túl rajta?

Hogy tegyem magam túl rajta?

Figyelt kérdés
Ma elmentem vásárolni a 3 gyerekemmel kicsik.Végeztünk a bevásárlással és indultunk haza vártuk a buszt.A lányom szaladgálni akart nem engedtem mert közvetlen az út mellett van.Hisztizett földhöz verte magát,sírt.Felvettem az ölembe egyszer csak nagy dudálás és a legnagyobbam 5 éve kiabált hogy anya!!!.Hát a lányom kirugta a 8 óhnapos öccsével a babakocsit az útra és én ebből semmit nem vettem észre ha nem dudál a kamion.Mivel a hisztiző lányomat fogtam és nem láttam tőle semmit.Leraktam a lányt visszahúztam a babakocsit és rá pár pillanatra jött is egy autó ami ha nem veszem időben észre vagyis nem jeleznek a kamion meg a fiam elüti a picimetAzóta olyan letargiában vagyok,hogy elkap a sírógörcs ,hogy mekkora tragédia történhetett volna :( És egyre-egyre feszültebb vagyok minden rémkép előttem van.Az apjuk sincs itthon külföldön van:(Most is ahogy írok előttem van a pici fiam ahogy jóízüen aludt és nem vett észre semmit és hálát adok a jó Istennek,hogy velünk volt és nem történt meg a legrosszabb ami a két pici lánnyal egy hete:(Félek most lefeküdni,mert ezen agyalok folyamatosan:(
2012. júl. 4. 21:58
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
13%

Gratulálok!

"Nagyon jó" anya lehetsz.

2012. júl. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
42%
A hisztiző gyereket nem felvenni kellett volna,hanem hagyni,hogy hisztizzen,vagy ráütni egyet a fenekére. Akkor tudtál volna figyelni a többiekre is.
2012. júl. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
87%
Létezik bébihám, nézz utána. Ha ilyen nehezen bírsz a gyerekeiddel, nagyon ajánlom. Inkább az, mint egy tragédia!
2012. júl. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
98%
Az Úristen adjon neked erőt, hogy ezt feldolgozd és kitartást, hogy türelemmel tudd nevelni a gyermekeid! Mindenki követ el hibákat, legyen ez egy intő jel! :)
2012. júl. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
41%
Isten vezette a kamiont?
2012. júl. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
62%
Ha ez az anya hálát ad Istennek, hogy nem történt baj, akkor gyanítom hívő, vagy legalábbis nem ateista. Mivel szerencsére mindenki abba hisz, amiben és akiben akar, ezért én a saját hitem szerint válaszoltam. Nem, nem Isten vezette a kamiont, de indíthatta rá a sofőrt, hogy jelezzen. Köszönöm a lepontozást, öröm ilyen értelmes emberekkel összefutni! :)
2012. júl. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Idáig megtudtam oldani orvost mindent és rosszul írtam inkább nyűgös volt mint hiszis a lány ilyen melegbe plussz 2 szemfoga jön.De kicsit rosszul esett az első válasza ugyanis 3 kicsit nevelek egyedül soha hálistennek soha nem kellett velük egyikükkel sem valamilyen sérülés miatt szaladgálni ügyeletre ide-oda mert állandoan a fenekükbe vagyok szinte még elesni sem hagyom őket.És hálistennek nem történt ma meg a legrosszabb de mindegy majd valahogy elmúlik ez a rossz érzés és legalább tudom ,hogy ezentúl a járdán is vagy bárhol ahol 5 percnél tovább kell állnom akkor lefékezem a babakocsit.Nem kérek több választ főleg ilyet nem mint az első.Harmadik lehet az lesz ,hogy beszerzek egy gyerek hámot.Igaz majd akkor is kapok hideget-meleget de legalább biztonságos.
2012. júl. 4. 22:15
 8/23 anonim ***** válasza:
90%
Aki nincs egyedül 3 kicsivel,az nem tudja,miről beszél. Rossz kategóriába írtad,a gyerekneveléshez kellett volna,ott vannak anyukák akik nem szaranyáznak le,mert tudják,hogyan működik az anyaság. Mindenképp tanulj az esetből ,légy óvatos mindig velük. És aludj nagyot:)
2012. júl. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
49%
Vigasztalásért jöttél ide, de a negatív kritikát is el kell fogadni. Elvégre te voltál a hibás. Örülj neki, hogy nem történt semmi baj:)
2012. júl. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Most nem folyok bele ,de nem járok gyülekezetbe meg templomba de hiszem az Istent,mert ma Ő mellettem volt és Ő mentett meg a tragédiától.
2012. júl. 4. 22:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!