Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy tegyem magam túl rajta?

Hogy tegyem magam túl rajta?

Figyelt kérdés
Ma elmentem vásárolni a 3 gyerekemmel kicsik.Végeztünk a bevásárlással és indultunk haza vártuk a buszt.A lányom szaladgálni akart nem engedtem mert közvetlen az út mellett van.Hisztizett földhöz verte magát,sírt.Felvettem az ölembe egyszer csak nagy dudálás és a legnagyobbam 5 éve kiabált hogy anya!!!.Hát a lányom kirugta a 8 óhnapos öccsével a babakocsit az útra és én ebből semmit nem vettem észre ha nem dudál a kamion.Mivel a hisztiző lányomat fogtam és nem láttam tőle semmit.Leraktam a lányt visszahúztam a babakocsit és rá pár pillanatra jött is egy autó ami ha nem veszem időben észre vagyis nem jeleznek a kamion meg a fiam elüti a picimetAzóta olyan letargiában vagyok,hogy elkap a sírógörcs ,hogy mekkora tragédia történhetett volna :( És egyre-egyre feszültebb vagyok minden rémkép előttem van.Az apjuk sincs itthon külföldön van:(Most is ahogy írok előttem van a pici fiam ahogy jóízüen aludt és nem vett észre semmit és hálát adok a jó Istennek,hogy velünk volt és nem történt meg a legrosszabb ami a két pici lánnyal egy hete:(Félek most lefeküdni,mert ezen agyalok folyamatosan:(
2012. júl. 4. 21:58
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Sajnos csak gyorsan tudok írni. Én is voltam nagyon-nagyon hasonló helyzetben, mint most Te. Nálunk is röviden annyi történt, hogy két másodpercre nem nézetem oda, és most hatalmas szerencse, hogy két gyerekem van, nem egy.


Különben gyerekosztályon dolgozó ismerősöm mondta, hogy tele van kórház ilyen gyerekekkel, rengeteg baleset történik egy pár pillanat nem odafigyelésből. Én Nálad nagyon baromságot csináltam, és a kórházban töltött időszak alatt egyetlen orvos sem szólt be, nem tett megjegyzést. Ezer millió ilyen eset van, ne emészd magad, nem Te vagy az egyetlen. Attól hogy nem vagy mindig minden másodpercben 1000%-ig ott, attól nem vagy sz@r anya!


Különben én is heteken keresztül lelkibeteg voltam utána, nekem is folyton az járt a fejemben, hogy mi lett volna ha...De egy-két hónap alatt elmúlt. Szóval ez is elmúlik, remélem Te is elfejelted minél előbb!

2012. júl. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek:)Megpróbálom magam túl tenni .Este ahogy aludt a gyönyörűm néztem és patakzott a könnyem,de már nem gondolok arra hogy mi lett volna ha...hanem arra hogy minden rendben, nem történt baj.
2012. júl. 5. 17:58
 23/23 anonim ***** válasza:
Ha ezen rágódsz soha nem fogod túltenni magad rajta! Megtörtént, kész, ennyi volt. Ne rágódj rajta, inkább öülj hogy nem lett nagyobb baj...
2012. júl. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!