Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A dolgozó anyák valóban...

A dolgozó anyák valóban képesek többfelé figyelni?

Figyelt kérdés

Mindig olvasom az újságokba, hogy a gyerekes dolgozó nőket azért nem akarják visszavenni dolgozni, mert hogy folyton a gyereke körül jár a gondolata és hibázik. Ám ezt cáfolják azzal a témával, hogy a gyermekes anyáknak többfelé kell figyelniük, hogy ezért jobb az időbeosztásuk és jobban teljesítenek.


Én magamon azt látom, hogy ha a gyerek kizökkent a munkából alig találom meg a fonalat, hogy hol tartottam. Jelenleg még itthon vagyok vele, tehát ez itthoni munka.

Ha megyünk valahová valami mindig kimarad, vagy olyan témában kérnek tőlem üzenet átadást, ami nem érdekel, simán elfelejtem.

Más is van így vagy csak én vagyok a munkáltatók réme aki beválthatja ,a gyerekes anyára nem lehet számítani elméletet?


2009. júl. 11. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Én valóban jobban meg tudom osztani a figyelmem mióta gyerekem van.

Te azt is vedd figyelembe, hogy a gyerek persze hogy eltereli a figyelmed, ha egyszer ott van veled. De ha visszamész dolgozni, nyilván nem lesz már ott.

Én ha gyerek nélkül megyek valahová, nem gondolok rá percenként, nem vagyok ilyen típus egyáltalán.

2009. júl. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is úgy gondolom, hogy ha majd mész dolgozni és tudod hogy a kicsi bölcsibe, oviba, jó helyen van akkor nem fogsz rá percenként gondolni, hanem a munkádra koncentrálsz. Az is más lenne, ha a szemed előtt lenne és figyelned kéne rá, de hát ugye nálunk Magyarországon még kicsi babaként sincs ilyen, hacsak nem saját vállalkozás. De akkor meg szerintem igénybe vesznek bébiszittert, ha közbejön valami.

Úgyhogy ne aggódj! Megy az majd! Vissza kell szokni és majd úgy fogod látni, hogy ez a gondolatod nálad fejlesztett e rajtad! Valahol biztos, én úgy gondolom!

2009. júl. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a nők alapból tudnak sok fele figyelni! Mondjuk mióta kisbabám van, én csak hülyülök. Annyira beszűkült az agyam, hogy sokszor félelmetes. De remélem, mire egyszer oda jutok, hogy munkába vissza kell mennem, ez is javulni fog.
2009. júl. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!