Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jó a Dm úszópelus? Közel 9...

Jó a Dm úszópelus? Közel 9 kg-os lányom, sárga dobozosat vettem neki (7-14 kg) - jó lesz rá?

Figyelt kérdés

Közel 9 kg-os lányom, sárga dobozosat vettem neki (7-14 kg) - jó lesz rá?


Egyformának nézem - mindegy, hogy melyik felét adom rá előre?

Nincs benne védőgát, csak combgumi - ez elegendő ahhoz, hogy ne folyjon ki semmi (vagy mindenképpen kell még rá adnom egy kis úszóbugyit)?

Ha nem pisil bele (gondolom azt látnám az elszíneződésen), akkor meg lehet szárítani, hogy újra felhasználhassam?

A használt úszópelust egy külön nejlonba kötve kidobhatom a strandon lévő kukába szerintetek?


2009. júl. 11. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Na ez egy jó kérdés. Én is ezt vettem, de kipróbáltam és egyszer meg ezt adtam rá mert a másik elfogyott. Nos tapasztalat az, hogy bizony kifolyik belőle a pisi. szerintem az uszó pelus azért van hogy befelé ne folyon. De hát ez már kifelé folyik akkor mi a garancia, hogy befelé nem? Szóval nekem sajnos nem nyerte el a tetszésemet.
2009. júl. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miden uszopelus a pisit átengedi,mert azok a gyöngyök amik a nedvességet megtartják a normál pelusban,nincsenek benne,ezért is irják h nem dagad meg a vízben.Hisz ha a víz átmegy rajta akkor kifelé is jön a "folyadék" nem???
2009. júl. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

És mi a helyzet a nem darabos kakival? Ha már krémesebb, akkor ugyanúgy kijön, mert "kimossa" a medence vize?

Akkor meg mi értelme van magának az úszópelusnak??????

2009. júl. 11. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!