Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bevált a Dm-es úszópelus...

Bevált a Dm-es úszópelus Nektek? 9 kg a lányom és sárga dobozosat vettem kipróbálni (7-14 kg), remélem jó lesz.

Figyelt kérdés

Egyformának nézem - mindegy, hogy melyik felét adom rá előre?

Nincs benne védőgát, csak combgumi - ez elegendő ahhoz, hogy ne folyjon ki semmi (vagy mindenképpen kell még rá adnom egy kis úszóbugyit)?

Ha nem pisil bele (gondolom azt látnám az elszíneződésen), akkor meg lehet szárítani, hogy újra felhasználhassam?

A használt úszópelust egy külön nejlonba kötve kidobhatom a strandon lévő kukába szerintetek?


2009. júl. 12. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi az eggyel kisebbet használjuk, szerintem jó. De ahova járunk ott többen is használnak DM-es úszópelust (kisebbet és nagyobbat is). Csak a pelusban vannak, nincs plusz bugyi. Én nem szoktam újra használni, azért annyira nem vészes az ára ha számolsz, hiszen egy héten egyszer van úszás, ami egy pelust jelent, tehát a 12 db három hónapra elég. Meg hát levenni is sokkal könnyebb, ha elszakítjuk az oldalán. És persze, nyugodtan dobd ki a szemetesbe.
2009. júl. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

előző:

Ha meg strandra mentek, akkor aznap használd nyugodtan többször, ha nem balesetes :), de a napvégén szerintem dobd ki.

2009. júl. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen, strandra megyünk majd.

Úgy gondoltam, hogy ha kijövünk a vízből, egyből lecserélném sima pelusra (egyrészt hogy megtisztogassam -ne szaporodjanak a bacik-, másrészt hogy szárazban legyen a következő pancsiig.

2009. júl. 12. 21:51
 4/8 anonim ***** válasza:
Jó minőségű és az ára is jó.Ezek 1x használatos pelusok,utána már nem ér semmit(ha belepisil,illetve víz éri.)Nyugodtan kidobhatod a kukába.Kifolyni semmi nem szokott belőle,én nem szoktam rá úszóbugyit adni.
2009. júl. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Sajnos nekünk nem vált be! :(

Minden folyt, amerre látott...


A lányom amúgy nyúlánk alkatú, inkább izmos/hosszú baba, mint husis/hurkás fazonú, talán ez is számít - majd kipróbálok másfélét is, hátha a baba alkatától is függ, hogy melyik mennyire válik be.

2009. júl. 13. 15:43
 6/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

A ti méretetekben lehet kapni olyan úszópelust, amelyiket ugyanúgy kell feltenni a babára, mint a rendes pelust. Szerintem ilyet keress, mert ezt a megszokott módon rá tudod adni (elég szorosra) az alkatának megfelelően.

2009. júl. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi az infót! nem tudod véletlenül, hogy milyen márkáról van szó, konkrétan mit keressek?
2009. júl. 14. 11:04
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]

Hát én ilyesmikre gondoltam, de ezek árban drágábbak, viszont ezek mosható és többször használatos úszópelusok.

Vagy ha van varrni tudó ismerősöd, akkor esetleg varratni egyet? De ez lehet, hogy hülye ötlet.

2009. júl. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!