Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi az, amit már nagyon szeretn...

Mi az, amit már nagyon szeretnétek MAGATOKNAK, amire igazán vágytok, de a baba, a család mellett nem futja rá?

Figyelt kérdés

Ugye egy szülő mindig magán spórol, hogy minden meg legyen gyerekeknek. Én nekem egy másfél éves lányom van,össze is spóroltam magamnak egy új cipőre és kabátra egy kis plusz munkával, valamint egy új órára(a régi elveszett, mikor leszakadt a karomról)de sajnos váratlan költségek miatt(anyósom,elromlott laptop, váratlan csekk) megint el kellett halasztanom, pedig a terhességem óta csak duriban vásároltam magamnak, több mint 2 év gyűjtögetés után pedig most csalódott vagyok, mert nagyon vágytam rájuk.

Nálatok mi a nagy álom, amit inkább nem vesztek meg vagy nem vehettek meg a spórolás miatt?:)


2012. júl. 11. 12:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Ruhára folyamatosan sajnálom a pénzt, fodrász látogatást is ritkítottam rendesen és így is nehezen jövünk ki. Talán a hobbi az amire azért szorítok, mert valami azért legyen már, ha közben topis vagyok :)

A nagy álom egyébként többféle tanfolyam is lenne, amiket kinéztem, csak hát mindegyik, még külön-külön is egy vagyon.

2012. júl. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
egy normális ruha énis csak turiban vásárolok meg amit kapok sajnos én még összesporolni sem tudom :(
2012. júl. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ó basszus . sajnálom.

nekem már megvan ."vettem magamnak" egy sütőt amin finom sütiket süthetek . ez a szenvedélyem a férjemmel dobtuk össze rá a pénzt és ráfogtuk hogy karácsonyra kaptam.


majd szeretnék egy laptopot de ráér.


elérhető vágy még egy jó fodrász aki levágná álmaim haját és egy nap kettesben a párommal de a fiam még pici a különváláshoz.


kívánom hogy minél hamarabb újra teljesüljön a vágyad !!!

2012. júl. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Az én vágyam nem pénzben mérhető. csak szeretnék egyhuzamban 2-3 éjszakát átaludni. 3,5 éve nem volt rá módom. :-(

Ami meg pénzben mérhető, szintén a pihenéshez kapcsolódik, ezidő alatt sose voltunk még kettesben a férjemmel. Szeretnék vele egy hosszú hétvégére elmenni valahova.

3,5 éves kisfiam és 22 hónapos kislányom van.

De ha most jobban végig gondolom ami csak rám vonatkozik, szeretnék egy laptopot vagy netbookot.

2012. júl. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Én egy új hűtőt szeretnék. A régi vacakol, ilyen melegben kéthetente olvasztom, de újat nem merek venni, félek, hogy pont akkor kellene másra az ára. Ruhán, fodrászon én is spórolok. A férjem szokott néha elzavarni, vagy ha megyünk valahová venni egy-egy butikos darabot, hogy ne csak a kínai cuccot hordjam.

Mindennél jobban viszont egy napot szeretnék a férjemmel kettesben eltölteni, és aludni egy nagyot, de per pillanat ez várat magára. A mi fiunk már egész nagy 2 éves, de csak anyósomékra tudnám bízni, mert anyukám nagyon messze van, ők meg szegények segítenének nagyon, de rajtuk kívülálló okok miatt nem tudják vállalni.

2012. júl. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nincs ilyen...

Vagyis nem tudom...egy ételpárolót nagyon szerettem volna mindig. A 30. szülinapomra kaptam anyóstól pénzt (10ezer), azt mondhatni magamra fordítottam és párolót vettem belőle.

Évek óta nem volt órám, a szintén a 30.-ra a férjemtől azt kaptam.

Szóval úgy ez a kettő dolog volt, amikre vágytam, vagy szükségem volt és a születésnapom éppen "kapóra jött".

2012. júl. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
utazni,utazni,utazni!!!! világot látni!
2012. júl. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Én egy diplomára vágyom nyelvvizsgával:)

A nyelvvizsga még össze is jöhetne,csak az olcsóbb nyelviskolákba mindig ugyanakkor kell járni,nekem pedig a munkarendem rendszertelen,vagy járhatnék magántanárhoz,de az nagyon drága(nekem)

2012. júl. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy nyaralás...egy kisebb volumenű,akár egy Balaton...

15 éve nem tudtunk elmenni még 2-3 napra sem

most 2 éves a lányon és annyira szeretnénk vele együtt elmenni egy kicsit...de nem fogunk tudni:((((((((

2012. júl. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ruhák,cipők nekem is esedékesek lennének,de ezek mellett vannak kisebb-nagyobb vágyaim: Konyhai apróságok (muffin sütőforma,szilikonos sütőforma,edények),egy nagy motor- és hozzá jogsi,1 szabad hétvége hogy a Párommal egy mocis találkozóra elmehessünk,ahol ott lehetne az Ossian,a Cool H.C.,a Blues C.... és még számos jó rock-banda vagy egy jó kis rock koncert :-) És egy medence a kertbe :-)


Üdv:3 csajos

2012. júl. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!