Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi az, amit már nagyon szeretn...

Mi az, amit már nagyon szeretnétek MAGATOKNAK, amire igazán vágytok, de a baba, a család mellett nem futja rá?

Figyelt kérdés

Ugye egy szülő mindig magán spórol, hogy minden meg legyen gyerekeknek. Én nekem egy másfél éves lányom van,össze is spóroltam magamnak egy új cipőre és kabátra egy kis plusz munkával, valamint egy új órára(a régi elveszett, mikor leszakadt a karomról)de sajnos váratlan költségek miatt(anyósom,elromlott laptop, váratlan csekk) megint el kellett halasztanom, pedig a terhességem óta csak duriban vásároltam magamnak, több mint 2 év gyűjtögetés után pedig most csalódott vagyok, mert nagyon vágytam rájuk.

Nálatok mi a nagy álom, amit inkább nem vesztek meg vagy nem vehettek meg a spórolás miatt?:)


2012. júl. 11. 12:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
de jó ez a kérdés, most én is elgondolkoztam. hát valójában sokmindent szeretnék. elsősorban nyelvet és szakmát tanulni, meg jó lenne egy kocsi (jogsival és annyi pénzzel, hogy fenn tudjuk tartani). de ezek túl nagy dolgok. kisebbet talán egy fodrászt meg egy ebook-readert..
2012. júl. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
diploma, nyelvvizsga!!!
2012. júl. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

saját lakás, de nagyon :)

suliba szeptemberben megyek, az csak rajtam múlik, de ha apróságot kellene mondanom, akkor a tetoválásom átütése, egy új étkezőasztal, és a jogsi...

2012. júl. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

10 év után végre el szeretnék menni a férjemmel nyaralni. igazi nyaralásra gondolok nem két-három napra, úgy hogy nem főzök, hanem kajálunk kifőzdében, vagy étterembe, és pihenünk. Az éjszaka végigalvása nekem is nagy álmom :)

Rúhákról már nem is beszélek.

2012. júl. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

nagyon-nagyon régi vágyam egy tetoválás, de valahogy mindig szétaprózódik az ára, pedig 20 e-ből meg lehetne csinálni... de ha ennyi pénzem lenne egyben, valszeg akkor sem magamra költeném, hanem vagy megcsináltatnám a mosogatógépet, vagy valami régen áhított családi programra mennénk a gyerekekkel.

évek óta nem költök magamra szinte semmit (túl nagy a hitel) Bár most hogy új munkám lett és egész nap rohangálnom kell, anyukámtól kaptam egy nagyon kényelmes új cipőt, ezzel most boldog vagyok :)

2012. júl. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

én új ruhatárra vágyok, ami csak az enyém és én használom, illetve pár tanfolyamot már kinéztem magamnak. Igazából konyhai eszközöket, gépeket kapok a férjemtől, a család nem szenved hiányt semmiben, idővel ugyan, de kiszorult a pénz a sarokülőre is, a tévére is. Magamra nem tudok költeni. Most vágyom egy matracra az egyik szobában (külön alszik a kislányom, mert fogzik, és matrac híján a földön alszok mellette), és egy bébiőr hiányzik mostmár nagyon. De ezekre kispórolom.


Amúgy sokminden hiányzik, a legnagyobb álmom befejezni végre a házat, de ez nem a gyerekeim miatt nem valósult még meg, ezért nincs köze a kérdéshez.

2012. júl. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én nem vágyom semmi tárgyi dologra, amire valóban szükség van, azt kiszorítjuk, ami meg várhat, az nem is olyan fontos, meg lehet lenni nélküle.

Inkább jó lenne néha befagyasztani az időt, és elmenni egy jót lovagolni, mondjuk egy két napos túrára.

2012. júl. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!