Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mivel tereljem el a figyelmemet?

Mivel tereljem el a figyelmemet?

Figyelt kérdés

10 vagy 11 éves korom óta tudom, hogy majd akarok egy gyereket, de akkor fogalmazódott meg bennem igazán, amikor valaki azt mondta nekem, hogy nagyon jó anya leszek, és szerencsés lesz az a férfi, aki majd megkap. Soha nem terveztem sokat várni a babával, de hiába tudom, hogy még nagyon-nagyon korai lenne, annyira szeretném! És szinte csak erre tudok gondolni, hogy milyen jó lenne, meg ilyenek. Már kb az összes gyereknevelésről és szülésről és terhességről szóló könyvön átrágtam magam.

Hogyan terelhetném el a figyelmem? Ha a barátaimmal vagyok, még akkor is csak ez jár a fejemben. Minél idősebb vagyok, annál kevésbé tudok várni.

Miért van ez? Rendes családom van, nagyon szeretem őket, és ők is engem, sok barátom is van, a suliban sincs gond, akkor mégis miért lehet ez?



2012. júl. 12. 12:48
 1/8 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2012. júl. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
16 vagyok.
2012. júl. 12. 12:52
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez már egy kicsit beteges amit most itt elmeséltél.

Talán próbálj meg továbbtanulásnál gyermekgondozási körben gondolkozni.

Mondjuk csecsemőápoló, védőnő.... ott sok kisbabával lesz dolgod.

2012. júl. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Óvónő szeretnék lenni majd :) De miért lenne beteges amúgy?
2012. júl. 12. 13:09
 5/8 anonim ***** válasza:

Az egy dolog hogy valaki imádja kisbabákat, gyerekeket, de hogy minden gondolata ez körül forog az már kicsit "beteges", és ráadásul 10-11 évesen már.

Erre értettem, ne haragudj meg ha megbántottalak, talán így idézőjelbe rakva jobb lett volna.

2012. júl. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt, hogy "minden gondolatom", nem úgy értettem, hogy másra se tudok gondolni, hanem hogy naponta többször is eszembe jut. Nincs olyan nap, hogy ne gondolnék rá.
2012. júl. 12. 13:17
 7/8 anonim ***** válasza:

Így már más!:))

Akkor viszont ahogy mondtam próbálj olyan munkakörben elhelyezkedni ahol kis gyermekekkel tudsz foglalkozni.

2012. júl. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem,egyáltalán nem beteges,én 10 éves korom óta nagyon tervezem a kisbabát,és nekem is mindenki azt mondta,hogy milyen jó anya leszek stb

Nos,hogy mit tudsz tenni?Olyan dolgokat csinálsz,ami közben nem tudsz gondolkodni.Pl varrás,rejtvény...Mivel nagyon vágysz rá,esetleg kereshetsz egy-két gyereket akire vigyázol néha-néha vagy elmehetsz kis játékkuckókba is.

2012. júl. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!