Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti hogy reagálnátok ebben az...

Ti hogy reagálnátok ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Anyósom ma reggel elvitte az 5 éves fiamat a tőlünk kb. 30 km-re lévő dédihez. Már többször is vinni szerette volna, de én megmondtam, hogy nem engedem el több napra, mivel ha anyósom megy min. 2 napot ott van. Na most úgy beszéltük, hogy korán reggel mennek és délután jönnek. Erre most telefonált, hogy lekésték a buszt. Megnéztem a neten és még elérték volna, egyébként fura, de késő délutántól már nem is jön busz. A férjem visszahívta, erre jön a duma, hogy szegény dédi sír, hogy sohasem aludhat ott a gyerek, meg ő mindig egyedül van.

Egyébként anyósom nagyon megbízzató, imádja a gyereket, mindig segít ha kell, de most nagyot csalódtam benne, főleg, hogy a fiam idegen helyen még sosem aludt. Egyszer próbáltuk anyukáméknál, de két órás sírásba telt mire elaludt. Anyósoméknál is próbáltuk már egyszer altatni, de ott sem sikerült, de mivel a szomszédban lakik, így hazahoztuk inkább.


2012. júl. 12. 15:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
89%

Én már csak azért is hazahoznám... ne már, hogy így érje el, amit akar...


Nagyon mérges lennék, és akkor finoman fogalmazok. Egy ideig biztos nem engedném el utána kettesben anyóssal a gyereket.

2012. júl. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Hatalmas csalódás. Kikérném magamnak, hogy engedélyem nélkül bárki, ismétlem BÁRKI elviszi a gyerekem és nem hozza haza időre! Felháborít, és soha az életben nem kapná meg mégegyszer! Nem csak azért, mert hazudott, az csak a hab a tortán! Hanem mert megegyeztetek, mikorra hozza vissza, és nem tette! Én ezt nem nyelném le! Akárkim is nekem, lehetne a saját anyám, akkor sem! Mindennek van határa! Remélem, a gyermekednek ettől függetlenül nyugodt estéje lesz! Kívánom neki! De nekem itt betelne a pohár!
2012. júl. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én nem látom ilyen feketén a helyzetet. Igaz, hogy nem az egyenes utat választotta anyóspajtás, de nem akart Ő senkinek semmi rosszat. Ha a kisfiad jól elvan a dédinél akkor megtört a jég, legközelebb már nyugodtabban ott maradhat bármelyik mamánál aludni, ha pedig gond lesz, akkor anyósod oldja meg a helyzetet amit okozott. 5 éves a kisfiad, már nem kisbaba, hanem egy okos értelmes kisgyerek.

Én megmondanám neki hogy nem volt szép húzás ez tőle, legközelebb nyíltan mondja meg mit akar, de nem csesztetném ez miatt.

Azért holnap megírhatnád a fejleményeket.

2012. júl. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én tuti beülnék a kocsiba, és mennék a gyerekért, sértődöttség ide, vagy oda. Ezentúl akkor mindig az lesz, hogy majd ha valamit akar így éri el? Ez nagyon gáz!
2012. júl. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!