Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, kismamák! Várnátok...

Anyukák, kismamák! Várnátok jövő hónapig annak ellenére, hogy megtaláltátok a tökéletes babakocsit, ami még árban is a lehető legkedvezőbb?

Figyelt kérdés
30 hetes vagyok,de a párom azt mondta csak jövő hónapban vegyünk kocsit. Most viszont rátaláltam egy írtó jó darabra,egyből szerelmes lettem. Várják,vagy ne várjak? Ez itt a kérdés. Félek,hogyha jövő hónapban megyünk megvenni,akkor már nem lesz belőle,vagy valami gebasz lesz..
2012. júl. 13. 11:45
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Kiváncsi leszek,hogy megérte-e az árát.:)

Bár szerintem igen,a mózes pont jó lesz télre mert novemberi baba lesz...:)

Boldog babavárást..:)

2012. júl. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Ne vedd meg, Barátnőmnek a kocsi 4 hónap altt szétpergett, eltört, kiestek a csavarok.

A hordozó kicsi, 6 hónaposan kinőtte!


Inkább azt választanám, amit belinkeltek neked, amihez vanna Mózes, hordozó, és sortrész.


Nem lehet a két kocsit egy lapon említeni, amit

Kinéztél egy gyenge sport kocsi.

2012. júl. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Na igen,csak az a kocsi újonnan 110.000 Ft,de persze,még előbb körül nézek máshol is. Így meg pláne,hogy ennyire rossz tapasztalatok vannak vele.
2012. júl. 13. 12:56
 14/21 anonim ***** válasza:
Én 16 hetes voltam, mikor megvettük, mert kihagyhatatlan ajánlat volt. Esetleg, ha párod erősködik nem tudtok eltetetni a boltban egyet? Kérdezz rá, hogy ha adtok valamennyi foglalót, eltennék-e? Ez előnyös nekik is, bár nyomja a raktárkészletet, de ha rugalmasak, megoldható.
2012. júl. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]



Ez egy szuper kocsi , csak ajánlani tudom, használtan nagyon kedvező az ára, de még ujjonan is, max 2 hónap múlva veszed meg, gyüjtessz még rá kicsit.


Ne kapkodd el a vásárlást szerintem!

2012. júl. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Nekem van egy eladó Graco travel system kocsim, ez az, nézd meg! Pont ugyanazt tudja, mint amit Te választottál.

Mi második kocsinak használtuk, mikor elmentünk autóval Plázába, ezért szinte nem is látszik rajta a használat.


[link]


Ha érdekel, írj privit!

2012. júl. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Egyébként használtan kapsz olyan kocsit amilyet én is vettem.Érdemes körbenézni mert pl.a mienknek a mózes része használva sem volt és az esővédő sem.Semmivel nincsen rosszabb állapotban mint az új.És ha újat szeretnél nézz körbe mert valamelyik nap láttam 78-ért.Az egyik ismerősöm azt hiszem pont ilyet akar/akart eladni amit te belinkeltél.És babahordozóval 25 ezerért,narancssárga..:)
2012. júl. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Zala megyében....:)
2012. júl. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

[link]

ez az a kocsi..:)

2012. júl. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Köszi Nektek! Az a graco is jól néz ki,csak a színe nem tetszik,én mindenképp kéket szeretnék. Már találtam egy másikat,70.000 újonnan,kék-szürke és jónak tűnik.
2012. júl. 13. 15:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!