Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, kismamák! Várnátok...

Anyukák, kismamák! Várnátok jövő hónapig annak ellenére, hogy megtaláltátok a tökéletes babakocsit, ami még árban is a lehető legkedvezőbb?

Figyelt kérdés
30 hetes vagyok,de a párom azt mondta csak jövő hónapban vegyünk kocsit. Most viszont rátaláltam egy írtó jó darabra,egyből szerelmes lettem. Várják,vagy ne várjak? Ez itt a kérdés. Félek,hogyha jövő hónapban megyünk megvenni,akkor már nem lesz belőle,vagy valami gebasz lesz..
2012. júl. 13. 11:45
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Nem csodálom, hogy beleszeretettél, nekünk is ilyen van, csak piros-feketében:-)) Szerintem vedd meg! Én is 30 hetesen vettem meg, addig bent próbálgattam a szobában, míg meg nem született a baba:-))
2012. júl. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!