Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kaptál valamit a férjedtől...

Kaptál valamit a férjedtől ajándékként, mert megajándékoztad gyerek (ek) kel?

Figyelt kérdés
és mit?
2012. júl. 14. 23:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
57%
És te adtál neki valamit ugyanezért?
2012. júl. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nem kell ezért ajándék, mert a gyereket nem ajándékba adom,szülöm neki. Családot akarunk, ő is gyereket akar-én is. Ez nem ajándékozás, közös akarat. Szóval nem kaptam,két gyerekünk van, és nem is kapok,de nem is kellene.. 36hkm.
2012. júl. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
66%
Igen, tahiti gyöngysort. :)
2012. júl. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
57%

Megajándékoztam??? Jézusom, dehogy ajándékoztam!


Ennél már csak az jobb, amikor a nő a szexre is úgy tekint, mint egy adható ajándékra. Buhh...

2012. júl. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
80%
Igen, kaptam. Még gyermekeket!
2012. júl. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
48%

Már bocs, de a gyerekhez 2 ember kell. Ahhoz, hogy szülhess, kell a férjed spermája, ami ugyanúgy ajándék, mint az, hogy te szülöd a gyereket.

Mi a kérdés?

2012. júl. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Na azért ne sarkítsunk ennyire. Igen, a gyerekhez két ember kell, de azért mégis csak a férfinak jut a kellemes része, a nőnek meg az összes kellemetlen/fájdalmas/nehézkes része. Ezért szerintem nem olyan eszement dolog úgy fogalmazni, hogy a nő ajándékozta meg a férfit gyerekkel.

Egyébként én sem kaptam semmit, nem is vártam el, de ha kaptam volna ajándékot emiatt a férjemtől, nem vágtam volna hozzá :)

2012. júl. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kaptam, ekszert. De ez nem elvart, es semmilyen ajandek nem foghato egy ilyen csodahoz. Ez csak egy szep gesztus volt, ferj vette a szeretett nonek oromeben, es, mint nonek jol esett azert a figyelmesseg. De, ha nem kaptam volna, semmit nem valtoztat a kapcsolaton.
2012. júl. 15. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon szép gesztus, amikor a férfi megajándékozza szülés után a párját. Végül is ezzel "fejezi" ki mennyire értékeli, hogy "megszenvedett" a nő azért, hogy babájuk lett. Nem kell nagy dolgokra gondolni, de ha már egy csokor virágot vesz ezért, én azt nagyon tudom majd értékelni.

31 hkm

2012. júl. 15. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Virágot. Nagyon örültem neki
2012. júl. 15. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!