Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kaptál valamit a férjedtől...

Kaptál valamit a férjedtől ajándékként, mert megajándékoztad gyerek (ek) kel?

Figyelt kérdés
és mit?
2012. júl. 14. 23:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Virágot. Sírtam is tőle:)
2012. júl. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Na ezt a kérdést el se akartam olvasni, mert arra gondoltam azzal lesz tele hogy ki milyen ékszert kapott ( felénk is szokás néhány helyen) erre kellemes meglepetés ér.

A kérdésre visszatérve, virágot kaptam. Nagyon örültem neki. Meg amúgy is amit csak kiejtettem a számon (normál keretek között persze) rögtön hozta be akár este, éjjel is. ( a kórházba mikor bent voltunk 4 nap alatt).

3 kicsink van.

2012. júl. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem vett virágot se, de nem azért, mert egy t.uskó, hanem mert nem szokás a mi családunkban erre az "alkalomra" valamit is venni. Amúgy minden kérésemet, szeszélyemet lelkesen teljesítette, és papírügyeket intézett. Ezzel kifejezte, h "értékeli a munkámat".
2012. júl. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
80%

Kiporszívózott ( életében először!)és vett nekem bimbóvédőt:)

Kell ennél több?:)

2012. júl. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Nem kell félreértelmezni a kérdést!

Egy ismerősöm pl. aranyláncot kapott a 3.gyerek születésekor, a másik csokor virágot sstb.

Én egy szép sms-t kaptam a férjemtől, amelyben megköszönte a gyerekeket, még a kórházban voltunk a babával.

2012. júl. 15. 10:32
 16/20 anonim ***** válasza:
52%

Én nem vártam el semmit, mégis kaptam..Amikor hazaértünk a kórházból, akkor kaptam meg: a bejárati ajtótól a hálószobáig a folyosó és a franciaágy rózsaszirmokkal volt teleszórva, kaptam egy régóta vágyott éjjeliszekrényt és arra volt téve vázában egy csokor rózsa..


Nem vagyunk gazdagok, de nagyon szeretett volna kislányt, sikerült elsőre kislányt szülnöm..


Azóta olyan helyzetbe kerültünk, hogy hónapokig egyikünknek sem volt állása (januártól júniusig, kislány már 3.5 éves) így kénytelen volt külföldre menni dolgozni..másfél-két havonta tud majd hazajönni, nagyon szenved az imádott lánya (és persze az én) hiányomtól..


Ilyen az élet, hiába van szerető férj, ha 1100 km választ el tőle..

2012. júl. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Én kaptam. A z elsőnél egy arany nyakláncot a másodiknál pedig egy arany fülbevalót. :)
2012. júl. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Mind az 5 gyermekünk érkezését meglepetés virágcsokorral köszönte meg a férjem, ami az asztalon várt hazaérkezéskor. Na jó 5x - re már nem volt olyan nagy meglepi, de imádtam ezeket a csokrokat...
2012. júl. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

apukám adott anyukámnak egy gyűrűt mikor születtem. 16. születésnapomra megkaptam :)))

nekem ez egy nagyon szép emlék és mondtam is a férjemnek, hogy örülnék neki ha valami aprósággal meglepne amit majd a babánknak adhatunk mikor felnő :)

hiba csúszhatott a kommunikációba mert a fiam születésére egy kis fülbevalóval lepett meg, nagyon nagyon örültem neki, de azt hiszem a fiam nem fogja megkapni :D

viszont vettünk emiatt egy azévi bort, majd azt kapja a 18. szülinapjára, addig a szekrényben fog bujkálni :)

2012. júl. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
azt hiszem, olyat csinált, amit soha nem tett volna meg: míg bent voltam a kórházban, nappal dolgozott, éjszaka házat felújított, mert nem volt kész. Másodjára elemlámpával csinálta mindezt abban a szobában, ahol a nagyobbik fiunk aludt. Szerintem ez olyan teljesítmény, amit minden nő megbecsül egy férfitől. Egyébként a 2. babát épp karácsony előtt szültem, őt kapta a férjem a fa alá. Én abban az évben egy konyhamérleget, egy aprítógépet és egy kenyérsütőt kaptam ajándékba tőle. De ezeket akkor is megkaptam volna, ha nem szülök:)
2012. júl. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!