Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az abortusz fáj, hogy van ez,...

Az abortusz fáj, hogy van ez, elaltatnak?

Figyelt kérdés
Azt is tudom hogy előtte el kell beszélgetni egy emberkével hogy biztosak vagyunk-e benne, de azt olvastam itt az oldalon 1x, hogy ez az emberke dönti el, hogy el lehet-e vetetni!! Ez igaz?? Ne már!!!
2009. júl. 13. 12:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem az emberke dönti el, te döntöd el. Én úgy tudom, hogy fáj, amikor tágítják a méhszájat. Szétfeszítik a méhszájat és kikaparják ami benne van, még hogy fáj.
2009. júl. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
34%
Már bocs, de ki nem sz..ja le, hogy neked fáj-e?Azon nem gondolkodsz, annak a pici embriónak, aki nem tehet róla, annak fáj-e, ha megölik?!
2009. júl. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem kérek osztást jó? Mindenki maga dönti el mit csinál! Semmi közöd hozzá!!!
2009. júl. 13. 13:14
 4/17 anonim ***** válasza:
85%

El kell menni védőnőhöz, aki elmondja az esetleges kockázatokat, felvilágosít mindenről, majd kapsz 3 nap gondolkodási időt (törvényileg szabályozott). Ez után mehetsz műtétre. Altatásban végzik, előtte 4 órán át tágítják a méhszájat egy speciális eszközzel (laminária), nem kellemes, görcsöket okoz, de abszolút túlélhető.

Maga a műtét, mivel altatásban zajlik, nem fáj, és különösebb fájdalmak utána sincsenek.

2009. júl. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszi
2009. júl. 13. 13:29
 6/17 anonim ***** válasza:
22%
Maga dönti el, csak más az életét adná a gyerekéért, te meg egy felelőtlen kis hülye vagy, egy gyilkos:(
2009. júl. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Majd ha tudnád milyen körülmények között élek, akkor te is átlátnád jobban a helyzetet! Akkor sincs beleszólásotok! Egy kérdésre vártam választ nem pedig osztást hogy mi vagyok!!! Én is elítélem magát az abortuszt, de ha valakinek és a gyereknek is így jobb, akkor nincs mit tenni! Úgyhogy csak maradj csendbe! Nem ismered a az okokat!!!
2009. júl. 13. 19:36
 8/17 anonim ***** válasza:
22%
Gyilkosságra nincs ok.Egyébként nem ismered a védekezési módokat?Először azokat kellett volna tanulmányoznod, nem d..ni...
2009. júl. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Hát ti esküszöm csak azért írok ilyeneket h még jobban idegesítsetek! De tudjátok mit, normális ember nem szól bele mások életébe!! Főleg nem fog itt nekem pattogni egy idegen!
2009. júl. 13. 21:55
 10/17 anonim ***** válasza:

Ezt mondjuk én sem értem hogy miért azzal foglalkozol,hogy neked fáj-e majd!

Annak a picinek jobban fog fájni!

De ha már ebbe a helyzetbe kerültél akkor,tényleg legyen benned annyi érzés hogy ne magaddal foglalkoz!

Nemtudom milyen körülmények miatt teszed de remélem nem anyagi,mert ez sohasem ok rá!

Ha fiatal vagy akkor meg soha nem lesz már nyugodt a lelkiismereted,hogy egyszer megölted a gyereked,és igy élni nem igazán valami jó érzés,bűntudattal!

Remélem mégegyszer átgondolod,az a pici nem tehet semmiről!

2009. júl. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!