Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az abortusz fáj, hogy van ez,...

Az abortusz fáj, hogy van ez, elaltatnak?

Figyelt kérdés
Azt is tudom hogy előtte el kell beszélgetni egy emberkével hogy biztosak vagyunk-e benne, de azt olvastam itt az oldalon 1x, hogy ez az emberke dönti el, hogy el lehet-e vetetni!! Ez igaz?? Ne már!!!
2009. júl. 13. 12:54
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Na jó írkálgassatok még ilyeneket, az én dolgom mit csinálok. Nem értem ezt az egészet basszus, egy kérdést tettem fel erre osztást kapok hogy mit csináljak, mit ne csináljak! Mi közötök hozzá, de most komolyan? Annyira, de annyira pofátlanság beleszólni mások életébe, az ilyen válaszokat ki kellett volna törölni, ugyanis ez mindenki magán ügye.
2009. júl. 14. 11:08
 12/17 anonim ***** válasza:
Ha magánügyed, akkor oldd meg magad, és ne írogass!Ha nem tűnt volna fel, itt a legtöbben vért izzadnak egy gyerekért, nem pedig sajnáltatják magukat egy abortusz miatt.Ki tehet róla?Egyedül Te!És viseld el a következményeit!!Szegény Babácska...
2009. júl. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
A kérdezőt érdekelte valami, hát megkérdezte. Nem azt várta, hogy véleményt alkossatok róla, hanem azt, hogy megtudja a kérdésére a választ. Nyilván jó oka van rá, hogy ezt az utat választja, ha anyagi, ha egészségügyi... Senkinek sincs joga ítélkezni felette.
2009. júl. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló:úgy látom, te még nem imádkoztál a gyereked ágyánál, hogy életben maradjon...egy abortusz gyilkosság, és ez nem ítélet, vélemény.
2009. júl. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem is véleményekre volt kíváncsi, hanem tapasztalatokra. Van elég baja, hogy így kellett döntenie.
2009. júl. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Az is lehet pl hogy a szülei agyonvernék őt ha szülne. Van olyan is, akinek már megbocsáss de köcsög szülei vannak. Nos, ez van, ezt kell elviselni. Kérdező! Én nem mondom, hogy helyes, amit teszel, hisz egy magzat életének kiontása soha nem helyes, de ha ismerném a körülményeket, tlán megérteném. De az is lehet, hogy a körülmény pont az anyukád,és....Na ebben az esetben 100%-osan megértelek.És abban is megértelek hogy ide ha vki ír egy kérdést már egyből jönnek a bunnkó emberek is kiontanak. Na ennyyyyyi. Egyébként hány éves vagy és...tudni szeretném mik a körülmények? Kérlek, mondd el! Üdv.
2009. szept. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Szia utolsó! Kiderült, hogy nem voltam terhes hál istennek.
2009. szept. 22. 18:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!