Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Ma az egyik rendőrkapitányságon voltunk a férjemmel és a 14 hónapos babámmal.

És teljesen felháborodtam amikor szóltak, hogy az előtérben csak a férjem tartózkodhat, én várjak az utcán a 30 fokos melegben a gyerekkel.

Nem is idegesítette volna, ha más feleséget nem láttam volna bent ülni a férjével!!


2009. júl. 14. 12:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Most mondták a tévében, hogy minden közintézménynek kötelessége befogadni a hűsölni vágyókat. A rendőrség se legyen kivétel. Amúgy is célirányosan mentetek oda, hisz ott volt dolgotok. Legközelebb nyugodtan mond ezt és ne hagyd magad. Ilyenkor rá kell ébreszteni őket, hogy mekkora baromságot kérnek! Csak nyugodtan állj ki magadért, ezért nem csukhatnak le! :)
2009. júl. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igen, én is ezt mondtam a férjemnek,hogy bemondta a tv a hőségriadó miatt kötelesek engedni. Csak az bosszantott fel, hogy nyílván való volt, hogy a gyerek miatt kellett kimennem!Gondolom irritálta volna őket, ha elkezd nyűglődni,vagy sírni. Tiszta röhej!
2009. júl. 14. 14:18
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező,ez nem röhejes,hanem embertelen és gusztustalan!Én a helyedben biztos,h kivertem volna a balhét és még vmi felettest is előkerítettem volna.Kutya kötelességük lett volna beengedni benneteket,mivel hőségriadó van,és ennek megvan a protokollja(amire fel is hívják a figyelmet).
2009. júl. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Hát ez a rendőrségre nem vonatkozik!

Egyébként nem vagyok az a balhézós tipus, csendben kivonultam a kicsivel, amíg a férjem kivárta a sorát.

2009. júl. 14. 15:17
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos nem vonultam volna ki.

Már milyen jogon küldtek ki?

Én olyan balhét csináltam volna, hogy a férjem 3 perc alatt elnitézték volna, még ki sem kellett volna várni a sorunkat!! Az tuti!

2009. júl. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%

Már bocsi, de én rendőr vagyok. Ha tudnátok, hogy milyen alakok ülnek a váróban a rendőrségen, köztük hajléktalanok, akik bármilyen fertőző betegséget hordozhatnak, aztán ott vannak a prostik és hadd ne soroljam, szerintem meg sem fordulna a fejetekben bevinni oda a gyereket. A lányom 14 hónapos, még soha nem vittem be a munkahelyemre és nem is fogom. A kollegáim akkor jönnek amikor akarnak.

Mindennek ellenére a kolega valóban lehetett volna elnézőbb, de őket is szabályok kötik, mint minden más munkahelyen az ott dolgozókat. Csak minket még ráadásul jól meghurcolnak mindenért.

2009. júl. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Azok akik idézésre jöttek,itt kint árakoztak az épület elött, ahová engem is kiküldtek. A váróban az a pár ember+feleség várakozott akik a vagyonőr igazolványt mentek igényelni( mi is azért mentünk). Engem az idegesített csak fel, hogy akivel nincs gyerek az várhat bent a férjével. Már lassan egy tábla fog lógni a közintézmények ajtaján, hogy gyereket bevinni tilos !!

A bacikról meg annyit, hogy az a prosti, meg hajléktalan megfordul minden hol, úgyhogy ha csak boltba megyünk ott is tele van minden bacival. Ezért találták fel a törlőkendőt, és az épület elött sem volt szuper törölgetni a gyerek kezét mikor végig tapizott mindent. Jaj, most biztos kapom azt,hogy minek viszem magammal a gyereket.

2009. júl. 15. 15:58
 8/17 anonim ***** válasza:
Én vagyok a rendőr. Dehogy kapod. Oda viszed a gyereket ahova akarod. Én csak puszta tényeket közöltem Veled, semmi rosszindulat nem volt benne, sőt még azt is irtam, hogy lehett volna a kedves kolega elnézőbb, erre Te nekem esel. És mitn mondtam sajnos vagy nem, mi elég szigorú szabályok között kell hogy végezzük a munkánkat, amit sajnos nagyon sokan még egy kicsit sem képesek felfogni. (és most itt nem a sokat támadott tömegoszlató rendőrökről beszélek, hanem pl egy olyan beosztásról amit az a rendőr végez, aki Téged nem engedett be)
2009. júl. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én a 15.13-as válaszoló vagyok,és a rendőr hölgytől kérdezem,h akkor a többi feleség MIÉRT lehetett ott a férjével?Mert sztem nem azért küldték ki a babával,mert féltették a picit vmi betegségtől...valószínűleg sokan voltak,és erre még egy baba is,aki esetleg hisztizni fog!Ezért írtam-és írom most is-h ez felháborító és EMBERTELEN!És biztos,h vannak szabályok,de azok nem érvényesek mindenkire?Könyörgöm,miről is beszélünk?
2009. júl. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem szeretném magyarázni más bizonyitványát, mert a várók kapitányságonként mások és mások, nem tudhatom, hogy ott ahol volt a kérdező, milyen volt. A saját tapasztalataimat viszont szivesen megosztom.

Az én munkahelyemen még hőségriadóban SEM engedhetek be senkit, csak úgy hűsölni, és az épületbe is csak azt engedhetem be, akinek ott dolga van, ergo ha a kedves kérdező velem találkozott volna nekem is ki kellett volna küldenem őt a babával, -annak ellenére, hogy nekem is van gyerekem, és tudom milyen az utcán várni 30 fokban-mert a férjének volt dolga benn, nem neki. Nálunk ez az előirás, ha nem tartom be leszerelnek, vagyis elvesztem a munkám, plusz kinéz egy jókis fegyelmi, némi pénzbüntetéssel (jobb esetben). Namost , ennek tükrében kérdem én, ti mit csinálnátok a helyemben?

2009. júl. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!