Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Ma az egyik rendőrkapitányságon voltunk a férjemmel és a 14 hónapos babámmal.

És teljesen felháborodtam amikor szóltak, hogy az előtérben csak a férjem tartózkodhat, én várjak az utcán a 30 fokos melegben a gyerekkel.

Nem is idegesítette volna, ha más feleséget nem láttam volna bent ülni a férjével!!


2009. júl. 14. 12:04
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Kedves 12.56-os!

Bocsáss meg egyáltalán nem akartalak bántani, meg sem fordult fejemben.

De borzasztóan felháborodtam! Tudom mi az amikor szabályokat kell betartani( én is egy pénzintézetnél dolgozom, ahol kő keményen betartatnak mindent). Persze, hogy a melós aki ott ül az issza meg a levét, mert neki kell közvetíteni azt a néha elvont szabályt amit valamelyik nagyon okos előírt az íróasztal mellől(persze ő még nem állt egy ügyféllel sem szemben és nem közölte vele).

Úgyhogy én nem téged és az akkor ott ülő kollégát okolom, hanem magát azt aki ezt előírta!!

Te nem háborodtál volna fel a helyemben,ha például ez nem a rendőrségen, hanem valahol máshol történt volna veled?

2009. júl. 16. 19:52
 12/17 anonim ***** válasza:
Én kérdeztelek kedves rendőr hölgy...ne hari,h letegezlek.Ezt én így tökéletesen megértem,a szabály,az szabály!De itt csak az a kérdés,h akkor a többi nőci,akik szintén csak kísérők voltak,miért lehettek bent?Ez nem tisztázott számomra.Az én kisebbik babám is 14 hós,és sajnos,én biztos,h nem hagytam volna magam(ami persze nem feltétlenül szimpatikus,pláne Nektek,akiknek éppen elég lehet elviselni ami úgy alapból van(szabályok,idézettek stb.)
2009. júl. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nos mivel a szitut nem ismerem, igy fogalmam sincs miért volt ott a másik nő, lehet, ő is vagyonőrit intézett a férjéve együtt, nem tudom. Erre ne tőlem várjátok a választ. Ott helyben kellett volna megkérdezni, és természetesen, ha az emlitett hölgy, mint kisérő tartózkodott az épületben, akkor azonnal reklamálni, mert akkor ugye van miért és ez teljesen természetes is.


Kedves Kérdező!


Én már nem háborodom fel semmin, sajnos én látok és hallok olyan hajmeresztő dolgokat, hogy a legtöbbször hallgatok és inkább odébb állok, mint ahogy Te is tetted. De többek közt azért nem szoktam felháborodni, mert én is olyan beosztást láttam el évekig, mint az általad emlitett kolléga, és hidd el elég fárasztó napi 12 vagy 24 órában az értetlen emberek felháborodását hallgatni, és mindent mosolyogva megmagyarázni, miközben szidják anyukádat és a pokolba kivánnak csupán azért mert ez a munkád, és kék szinű egyenruhát viselsz. Nem gondolom, hogy a kicsi babád miatt küldtek ki az épületből, és gondolom, az emlitett rendőr még véletlenül sem akarta, hogy a pici napszúrást kapjon kinn.


Senkit nem akartam megbántani egyetlen szavammal sem, remélem nem is tettem, a véleményemet csupán azért irtam le, mert ma 2009.07.16-án nem egy leányálom rendőrnek lenni Magyarországon, mert mindenki, még az átlag állampolgár is, ott rúg belénk ahol éppen neki jól esik, miközben a NAGY TÖBBSÉG szivvel lélekkel végzi a munkáját a néha érthetetlen és nagyon idióta szabályok keretein belül. És higyjétek már el végre, hogy nem szivtelen barbárok vagyunk, és csupán jókedvünkből zavargatjuk ki a babáikkal érkező anyukákat az épületből, pláne azért, mert a jó néhányunknak családja, gyereke van.

2009. júl. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Még mindig én,a 15.13-as,és 20.12-es.Ne védekezz!!!Sztem egyre jobb fejek a rendőrök!Lassan "kikopnak" a vaskalapos,maradi kollégák...igaz,az tetszett bennük(37 éves vagyok,17 éves jogsival(azóta vezetek is))h volt tekintélyük,és senki nem "arcoskodott" régen,amikor igazoltatták.Tudom,h mindenkinek nehéz,és meg van kötve a keze(én is pénzügyi tevékenységet folytattam a bab születése előtt),de néha olyan jó lenne,ha az emberség felülírhatná a szabályokat.Anélkül,h bárkinek bármi bántódása lenne.És fontosnak tartom hozzá tenni:engem soha nem ért jogszerűtlen bánásmód a rendőrhatóság részéről!
2009. júl. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Hát nekem volt már "összetűzésem" egy rendőrfőkapitánnyal. Enyhén szólva befenyített. Barátnőmet fényes nappal megverték az utcán, én voltam az egyik tanú. A rendőrségi kihallgatáson azt mondta, hogy vagy visszavonom a vallomásom (ami a szín tiszta igazság volt), vagy ha nem is ebben az ügyben, de még találkozunk. Hozzáteszem, hogy ez csak azért volt, mert a bántalmazó csajszinak a tesója javítja feketén a rendőrök autóit, így ismerték a csajt!

(megjegyzem, nem vontam vissza, hisz az igazat mondtam, és nem találkoztunk többé és nem valószínű, hoghy fogunk, elkötözem onnan)

Szóval volt rossz élményem, de ez csak egy személy! Vannak rendőr ismerőseim, akik nagyon jó fejek! Tényleg nem mind olyan vaskalapos! Itt a szabályokon is lehetne enyhíteni ilyen esetekben. Biztos vagyok benne, hogy senki nem zavart volta a babád!

2009. júl. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Köszi utolsó!

Legalább tudom hogy van ebben az országban legalább egy ember aki nem ellennünk van.

És valóban jó lenne, ha lenne emberség, illetve, ha a régi vaskalaposok (mint pl a volt főnököm) már nyugdijba lennének. Mert hiába bizonygatom én, hogy ugyan már főnök mi bajunk lehet abból ,ha szegény kismama megvárja itt benn a férjét a babával, és a kicsinek ne adj isten még tetszik is, hogy mi minden érdekes dolog van a rendőrbácsinál/néninél,(mert nem egyszer tapasztaltam, más munkahelyen, hogy a kicsiket valóban leköti az egyenruha látvány, és jól elszórakoznak a rendőrrel, mig apa/anya ügyet intéz) ha én hülye kisrendőr azt kapom, hogy hallgassak és inkább a munkámat végezzem a felesleges fecsegés helyett. Valóban lehetne emberségesebben hozzáállni a dolgokhoz, és én meg is tenném, mert egy emberkölelibb rendőrséggel több mindent lehetne kezdeni. Csak sajnos a törvényeket nem én hozozm, nekem az a dolgom, azért fizetnek, hogy betartassam őket. És ehhez azért nem ritkán elég erős gyomor kell.

2009. júl. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Bocs, utolsó előttinek köszi. Közben más is irt!
2009. júl. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!