Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák,3 kicsi gyerekkel 12...

Anyukák,3 kicsi gyerekkel 12 ezer ft elég lesz a hátralevő 10-11 napra?

Figyelt kérdés
A két nagyobbam megy a héten oviba épp emiatt hogy pénzzavarba kerültünk. Féláron van az ételük így a hétre 2000 lesz. A legkisebbnek kell főzzek meg magunkra 5 napig, a maradék 7 napban meg mindannyiunkra. Nem kérném az osztást hogy minek vállal az ilyen gyereket stb. mert nem szokott ez így lenni.
2012. júl. 22. 14:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Baromi sokat számít, hogy van -e alapanyagod. Ha van alapanyag, miből mennyi.
2012. júl. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Ja értem. Persze. Világos. Van 2kg krumplim, egy jó nagy zacskó müzli egy karton (10 l kb.) tartóstej.

1 kg tészta. 4 zacsi rizs. Vagy 3 kiló méz (karácsonyra gyűjtöm). 1 kg banán, barack, 4 szem alma,egy pár répa.1 zacskó ht keksz. 1 zacskó babapiskóta.


A hűtőben margarin, párizsi egy rúd. Fél kg túró.

Mélyhűtőben csirke comb 1 kg.

1 csomag leveszöldség.

hagyma fokhagyma fűszerek.

Ennyi nagyjából :((

2012. júl. 22. 15:05
 3/13 anonim ***** válasza:
3 kicsi gyerekkel 3000 ft elég lesz alapanyag nélkül a hátralevő 10-11 napra??
2012. júl. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Bocsi ezt nem értem, sajnálom ha ennél is rosszabbul álltok. Tapasztalat kellett volna aki ennyit oszt be kijön e 11 napig ennyiből?
2012. júl. 22. 15:16
 5/13 anonim ***** válasza:

Ez azt jelenti, hogy napi 1000 Ft van. Az nem olyan rossz, ha nem lesz valami baj, vagy betegség.

Szerintem ki lehet jönni belőle. Napi 1 kg kenyér, 200 Ft. 2 doboz margarin 400 Ft. Párizsi, tej van. Rizshez kéne venni tojást és egy jó nagy adag rizsfelfújt napokig elég és szeretik a gyerekek.

Krumpli most nem túl drága, főzzél sok krumpli főzeléket sok rántással, akár tejföl sem kell hozzá.

Főtt rizshez valami olcsó húsból pörkölt, az is sok lével, napokig kitart. Ez mehet a főzelék tetejére is.

Lebbencs leves is olcsó.


Gondold végig, ki foktok jönni.

Most ne vegyetek extra dolgokat, ki fogják bírni a gyerekek, ha a nasi alma és banán, nem kell túrórudi meg ilyenek!

2012. júl. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Tudom azt nem is terveztem! (édességet) közben rájöttem van lisztem egy doboz tojásom is, csinálok palacsintát is!
2012. júl. 22. 15:22
 7/13 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem elég lesz... Próbáld meg összeállítani a menüt olcsó kajákból minden napra! Mekkora a legkisebb, ehet már bármit? Pl. krumplistészta, krumplileves palacsintával, lángos,rizskoch, grízestészta, csiberaguleves, rántott párizsi, egy zacskó fagyasztott spenót sem drága, vagy tepsis krumpli, ilyesmik...Egyik nap lehet csirkepöri házitésztával... Ehhez szerintem kb 2e Ftért kellene bevásárolnod, ami nincs otthon!

Remélem tudtam segíteni!

2012. júl. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi 11 hónapos de igazából már eszik mindent szinte. Legalábbis ezeket amiket íertál megeszi!
2012. júl. 22. 15:27
 9/13 anonim ***** válasza:

Szívesen!:-) Tudom, hogy sajnos néha beszaladhatnak olyan váratlan kiadások,amik teljesen megborítják a költségvetést! Nálunk is ez van, most romlott el a láncfűrészünk, vehettünk újat, 36 ezerért! A megtakarításhoz nem szeretnénk hozzányúlni, így szorosabbra húzzuk ebben a hónapban a nadrágszíjat! Gratulálok a három picihez, nálunk még pocakban az első, de úgy szeretnék én is nagy családot!:-) Remélem egyszer megvalósul!

Üdv, 27 hetes kismama

2012. júl. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nem így volt tervezve de most már jó így nekünk, csak most nagyon megszorultunk. Lekötésünk van nem akartuk felvenni mert bukjuk a hasznot is akkor.

Anyósom kórházba került nem volt semmije, a gyerekek zsinórban betegedtek meg, és egymás után ment tönkre a tévé (nem vettem, megvagyok nélküle) a mosógép és a kocsinkban is vmi kiment ami 12 ezer volt, mindegy nem ragozom, durván sok minden közbejött.

2012. júl. 22. 16:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!