Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha van már két egészséges...

Ha van már két egészséges gyerekünk, van esélyünk örökbe fogadni újszülöttet?

Figyelt kérdés
Egyenlőre semmit nem tudunk a dologról, csak annyit, hogy valószínűleg nem szülhetek többet. Sejtem, hogy nagyon sok minden függvénye az örökbefogadás, csak általánosságban kérdezek.
2012. júl. 29. 08:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Persze igazad van (előző kettő voltam) , de te kérdezted, hogy van-e esélyed. Én azt írtam, hogy emiatt szerintem kevés esélyed van, a többi körülményedről meg nem tudunk semmit. Mindenesetre sok sikert kívánok.
2012. júl. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
11 eve vartunk a babara. nekunk sajnos nem lehetett sajat! en sem igy terveztem az eletemet hogy orokbe kell fogadnunk, mi is negy gyereket szerettunk volna. ha lehetett volna csak egy sajat meg sem fordult volna a fejemben az orokbefogadas. igen egyet ertek azokkal az emberekkel akik szerint elveszed a lehetoseget a babakra varo meddo szuloktol! megertem hogy vagysz meg baba(k)ra. amugy az anyagi dolgokat nezik egy tanfolyamot kell vegigcsinalni es a gyerekeidet fogjak "vizsgalgatni". szep es boldog eveket kivanok nektek a gyerekeiddel!!
2012. aug. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Szerintem, mivel nem én döntök, nem veszem el a lehetőséget senkitől.

Valószínűleg van egy sorrend, amiben mi a saját gyerekek miatt hátra kerülünk, de ha mégis kapnánk babát, valószínűleg azért kapnánk, mert minket találnak legmegfelelőbbnek a baba számára.

2012. aug. 22. 13:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!