Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez lenne az igazi támogatás a...

Ez lenne az igazi támogatás a szülésre?

Figyelt kérdés

Minden nő,aki vállalná,hogy 10 éven belül 5 gyermeket vállal,az kapna 5 millió forint vissza nemtéritendő összeget.100.000 ilyen párt várnának ezzel jelentkezni.

Ez addig lenne míg ennyien jelentkeznének.

Ennyi gyereket kéne szülni attól függetlenül,hogy van e már gyerekük.



2012. júl. 29. 23:14
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:

Azt értsd meg, hogy "akinek tényleg pénzkérdés", annak 15 millió forint csak az elinduláshoz elég, a gyerekek felneveléséhez már édeskevés! Még ha nem is házra költik, hanem bankba rakják, akkor is pár évre elég 5 gyerek mellett!

És orvosilag nagyon kevesen tudnak ennyi gyereket vállalni ténylegesen... Nem lehet tudni előre. Kb. a fele, vagy még több nem tudna ennyi gyereket szülni.

Elvetélt ötlet.

2012. júl. 30. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 A kérdező kommentje:

"Elvetélt ötlet."


az elvetélt ötlet az amikor mindenre azt előre mondjuk,hogy rossz!Ez már olyan hungaricum lett!


Egyáltalán nem fogok itt vitázni veletek,de szerintem a ti fölfogásotok rossz a gyereknevelésről..

Sokan önzőek,mert azt mondják az én gyerekem,az enyém.Az a gyerek nem a tiéd.az egy ember,aki megszületett és te felneveled és ő éli aztán az életét.

Ebből az önzőségből jön a többi,és az irigység,és íme a mai társadalom tükörképe.

Ugy tesztek,mintha 1-2 gyereken tul már a többire nem jutna figyelem,mintha valami birkákról beszélnétek.

És ha még az ilyen gyerekeket el is kéne tartani:Hát inkább őket,mint most a cigányokat!

Mert belőlük több eséllyel lesz hasznos ember.


"Nekem pl egy fiam van, és nem tervezünk több gyereket. Nem fogok csak azért szülni, hogy legyen aki kifizeti a te nyugdíjadat."


Az nem zavar,hogy a te nyugdíjadat,majd a cigányoktól nem kapod meg.

2012. júl. 30. 02:42
 23/54 anonim ***** válasza:

Úgy beszélsz az emberekről, vagyis a nőkről, mintha valami tenyészkancák lennénk. Nem a társadalomnak, vagy az országnak szülök gyereket, ezt értsd meg, vagy legalábbis fogadd el, mást ugysem tehetsz.

Elég beteges, rasszista a gondolkodásmódod. Ez a kijelentés, hogy a cigányokból nem lesz hasznos ember... Szerinted belőled hasznos ember lett? Mert innen nekem nem úgy tűnik.

2012. júl. 30. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 A kérdező kommentje:

"Nem a társadalomnak, vagy az országnak szülök gyereket, ezt értsd meg, vagy legalábbis fogadd el"


De nem is magadnak szülöd.Nem a tulajdonod!Ezt meg te értsd meg!

2012. júl. 30. 02:54
 25/54 anonim ***** válasza:

Azt értsd már meg, hogy a nők többsége ma már nem tud ennyi gyereket szülni. Persze, én is szerettem volna sok gyereket (minimum hármat), de nem így lett. Egy van. Orvosi oka van. És rengeteg olyan családot ismerek, akik szintén szerettek volna többet, anyagilag is megengedhették volna maguknak, de egy gyerekre is 2 évet vártak, több vetélés, császármetszések...

Nagyon kevés nő alkalmas 5 gyerek szülésére! Nem mellesleg 5 gyerek után már rengeteg állami támogatás jár így is... utólag! Ami sokkal reálisabb.

2012. júl. 30. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:

"De nem is magadnak szülöd.Nem a tulajdonod!Ezt meg te értsd meg!"

De jogom van eldönteni, hogy szülök-e gyereket, és ha igen, akkor mennyit. Ebbe senkinek nem lehet beleszólása, sem neked, sem az államnak, senkinek. És önzőnek sincs jogod nevezni engem, vagy bárki mást azért, mert nem vállal be annyi gyereket, amennyi az országnak hasznos lenne.

Tudom, hogy erősen sarkított a példa, de ez kicsit olyan, mintha én téged önzőnek neveznélek azért, mert nem ajánlod fel az egyik vesédet egy idegennek, aki veseátültetésre szorul. A te tested, te rendelkezhetsz felette, és ezért senki nem nevezhet önzőnek, vagy irigynek.

2012. júl. 30. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 A kérdező kommentje:

"De jogom van eldönteni, hogy szülök-e gyereket, és ha igen, akkor mennyit. Ebbe senkinek nem lehet beleszólása, sem neked, sem az államnak, senkinek."


Mintha nem is olvastad volna a kérdést!


Amint mondtam ez nem lenne kötelező!csak az élne a lehetőséggel,aki akar,és én azt hiszem 100.000 nő élne ezzel a lehetőséggel az országba.

Másrészt viszont engedtessék már meg,hogy megmondjam neked:Ne beszélj már az összes nő nevében.Nem hiszem,hogy mindenki osztja a véleményed

2012. júl. 30. 03:03
 28/54 anonim ***** válasza:

Mintha nem olvastad volna a hozzászólást. Azt kifogásoltam, hogy önzőnek titulálod azt, aki nem szül egy rakás gyereket az ország érdekében.

Nem minden nő gondolkodik így? Kiváncsi lennék, hogy jön-e majd egy olyan nő, aki azt mondja, hogy igen, önző lennék, ha nem szülnék az állam érdekében.

2012. júl. 30. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 A kérdező kommentje:

Mégegyszer és utoljára elmondom és ha akkor sem érted,akkor sosem fogod:

Vannak,akik tényleg többet szülnének,csak hiányzik nekik az anyagi biztonság.Hogy ezek a nők ne tolják el 35 éves korig az első szülést,ha 3-4 gyereket akarnak,hanem legyen lehetőségük huszonévesen szülni.

Te aki nem akarsz szülni,tehát ez rád nem vonatkozik....

2012. júl. 30. 03:17
 30/54 anonim ***** válasza:
95%
ki ez az elmebajos kerdezo?? haggyatok mar a f*ancba,direkt provokalja a nepet
2012. júl. 30. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!