Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez lenne az igazi támogatás a...

Ez lenne az igazi támogatás a szülésre?

Figyelt kérdés

Minden nő,aki vállalná,hogy 10 éven belül 5 gyermeket vállal,az kapna 5 millió forint vissza nemtéritendő összeget.100.000 ilyen párt várnának ezzel jelentkezni.

Ez addig lenne míg ennyien jelentkeznének.

Ennyi gyereket kéne szülni attól függetlenül,hogy van e már gyerekük.



2012. júl. 29. 23:14
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
Ja értem, az elkerülte a figyelmemet, akkor visszavonom amit írtam.
2012. júl. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
86%
Hát mondhatom, ez aztán nagyon jó lenne, a kisebbség biztos bevállalná!Az is nagyon jó lenne, ha még jobban szaporodnának, és még kevésbé dolgoznának...azt hiszem ez nem egy jó rendszer lenne, sok csak a gyes+ családiért is bevállal 3-4 gyereket 4 éven belül, gondold el, 15 millióért az összes szülne 5 gyereket, gondolkodás nélkül!!!!
2012. júl. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
21%
Ó persze, mert azt az unió megengedné. Nem lehet diszkriminálni. Meg ki a kisebbség, aki annak vaja magát. Senki nem vaja magát annak, aztán kész. Te komolyan valami állom világban élsz?
2012. júl. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 Sókristály ***** válasza:

Innentől meg főleg halott az ügy. Szerinted mekkora minimum európai, de inkább világszintű botrány lenne belőle? Hiszen ez aztán a rasszizmus iskolapéldája!

Nem beszélve arról, hogy sok teljesen normális roma családot is kizárna a juttatásból, míg sok léhűtő magyarnak meg lehetőséget adna.

Annak eldöntése meg, hogy valaki ezt pusztán a pénzért csinálja, vagy meggyőződésből, egyenlő a lehetetlennel.

2012. júl. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
29%

Na, erre gondolom a kérdező azt mondja majd, hogy ki kell lépni az unióból. Gondolom igazi nemzeti öntudatos jobbikos magyarkodós díszpéldány. Undorító ez a diszkrimináció és rasszizmus.

Ráadásul igazságtalan. Már nem csak a kisebbségre jellemző a megélhetési szülés, csak nézzünk már körül itt, hányan kérdezik szemrebbenés nélkül, hogy mikor ÉRDEMES gyereket szülni és hányat.

2012. júl. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
85%

kisebb módosítással nem rossz ötlet :-)

mondjuk legyen 10 év alatt 3 gyerek és csak 10 milla utólag

ez még reálisan kivitelezhető lenne


van pihi idő az anyának 2 terhesség között

jut idő rendesen a gyerekekre

3 gyerek még elviselhető kiadásokkal jár a mai fizuk mellet

2012. júl. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
61%

ja és nem függetlenül a aktuális gyerekektől

hanem összesen ennyi gyereket

2012. júl. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
67%

Ez egy vicc. Az átlagos nőknek a legnagyobb része nem azért nem akar 5 gyereket, mert nincs rá, hanem azért, mert sok és nem akar, 10 éven át vagy épp terhes lenni vagy épp szoptatni. Ezért nekik akkor sem kellene ennyi gyerek, ha ilyen sok pénzt adnál.


Ellenben a cigók azok boldogan kinyomnának még tizet is ennyiért. Nem tűnik fel, hogy a jóval kevesebb támogatásra is úgy potyognak, mint amik a fényre jönnek? Ezzel végképp romlásba döntenéd az országot.

2012. aug. 1. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:

Nem az öt gyerek ellen vagyok (most várom a 4.et). De a kérdező tényleg tenyészállatnak nézi a nőket.

Nekem a legnagyobb lányom most 7 éves, ebből ki lehet számolni a korkülönbségeket!

DE!!!

Én mindhárom (+négyeske mellet is) dolgozok/dolgoztam. Kiszámoltam, kb. 7 éves fizetésemet kapnám meg támogatásként, tehát a maradék 3 évben haljak éhen. Ráadásul mivel M.o.on a támogatások csak akkor járnak, ha nem dolgozol gyerek mellett, így valószínű 10 évnyi kihagyás után mehetnék árkot takarítani a diplomámmal.


Amúgy ha másképp támogatná. akkor tényleg hozzák vissza a szocpolt, nagycsaládos üdülőket stb.

Legalább a családi adókedvezmény nem a megélhetési szülők támogatására van!

2012. aug. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
90%

Nincs ezzel semmi gond, ha roma országot akarsz. Mert ezzel csak azt lehetne elérni. Egy magyar nőnek inkább legyen egy vagy kettő, de annak megadni mindent ( és most nem az anyagi vonzatra értem). Ráadásul az én félék, akiknek nincsenek szülei, se közeli barátai, az ki is esik, mert egyedül nem fog elbírni 5 gyerekkel.

Teljesen egyedül, napi 24 órában odafigyelni, egy gyereknél is kihívás.

Gondold ezt még egyszer végig.

2012. aug. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!