Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki nem akar már több babát,...

Aki nem akar már több babát, ti hogy védekeztek?

Figyelt kérdés
Az első nehezen jött össze 4 év alatt , utána nem védekeztünk ha jön a tesó jön ha nem hát nem. 3 évig semmi visszamentem melózni 3 hónap múlva terhes voltam, nem is számítottam rá. Most megvan a baba de félek szexszelni mert, rettegek, hogy megint teherbe esem, többet nem szeretnénk. Gumival nem szeretjük gyógyszert nem bírom. ötleteket várok! köszi
2012. júl. 30. 08:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%

Jó kérdés! Én is ebben a cipőben járok.

Mi megszakítással védekezünk, s csak remélem, hogy nem leszek terhes.

Jó lenne valami módszer, de nem igazán tudok.

2012. júl. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Hat meg van spiral meg ilyenek de mas nagyon nincs:S Muszaly a megszakitasos modszert alkalmazni vagy a naptarit...
2012. júl. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%

Kézzel lábbal, elkötéssel.

Bírom ezt a gumit nem szeretjük, gyógyszert nem bírom dumát. Mégis akkor mit vársz? Valami csodaráolvasást amitől nem leszel terhes? A megszakítás lutri. Vagy bejön vagy nem.


Döntsd el mi a fontosabb. Nekünk sem örömmámor a gumi, de mivel nem akarok gyereket, ez van, vagy a szexmentes élet.

2012. júl. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

naptár + gumi combot használjuk.


Elkötésre gyűjtünk . . .

2012. júl. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%

Mérlegelj!


Mi a jobb? Gumi vagy abortusz?

2012. júl. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A vesém miatt semmilyen hormontartalmú gyógyszert nem szedhetek, így marad a gumi. Két gyerekünk van már, többet nem tudunk vállalni és már nem is vagyok fiatal, 40 évesen már nem szeretnék szülni.
2012. júl. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
1 gyerekem van,és nem akarok többet(Ő 5 év után jött spontán,úgy,hogy azt mondták,hogy mindketten meddők vagyunk)így nem reckírozok...MIRENA hormonos spirálom van 2 éve és nagyon jó!
2012. júl. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Gumival védekezünk, de még így is teherbe estem.

Következő hónapban mentem volna gyógyszert íratni, de a menstruáció nem jött meg, csináltam egy tesztet kiderült, hogy terhes vagyok. Már bánom,hogy nem két hónappal ezelőtt mentem.


Hát ha se gumival se gyógyszert nem akarsz szedni, akkor csak reménykedhetsz, hogy nem leszel terhes.Persze aki csak így félvállról veszi és nem védekezik szinte sehogy sem azok nem esnek teherbe.

2012. júl. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%

Lehet védekezni óvszerrel, fogamzásgátló tabival, pesszáriummal+spermaölő szerek, spirál, elkötés, fogamzásgátló injekcióval.

Mit nem bírsz a gyógyszerben? Ma már annyi fajta létezik, hogy csak na!

Ja, megvan a legtutibb módszer: a térdek közé szorított aszpirin.

A megszakításos közösülés nem védekezés!

2012. júl. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én gyógyszert nem szedhetek (viszeres láb, 42 év), spirál megint nem oké (lecsúszott méh), óvszert a férjem nem tud használni (az együttlét megszakad, kudarc az egész).

A kúp bizonytalan hatású.

Mi van még????

2012. júl. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!