Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki nem akar már több babát,...

Aki nem akar már több babát, ti hogy védekeztek?

Figyelt kérdés
Az első nehezen jött össze 4 év alatt , utána nem védekeztünk ha jön a tesó jön ha nem hát nem. 3 évig semmi visszamentem melózni 3 hónap múlva terhes voltam, nem is számítottam rá. Most megvan a baba de félek szexszelni mert, rettegek, hogy megint teherbe esem, többet nem szeretnénk. Gumival nem szeretjük gyógyszert nem bírom. ötleteket várok! köszi
2012. júl. 30. 08:49
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

a 7-nek a mirena spirálnál nem zavaró hogy kilóg a "madzagja"? legalább is ezt olvastam.

Aki meg leszólt annak üzenem, hogy gyógyszert nem tudok szedni ,mert öreg (40)vok és visszeres a lábam. az óvszerrel meg nem megy a sex anélkül pedig igen.

2012. júl. 30. 11:24
 12/14 anonim ***** válasza:
57%

Off: A férjed nem tud gumit használni? Ilyet még nem hallottam, csak olyat, hogy nem akar valaki...


Mi sem szeretjük a gumit, de a párom azt mondta ha megszületik a baba utána mindenképp csak arról lehet szó, mivel nem akarja, hogy hormonokat tömjek magamba, és valami bajom legyen tőle. (Sok rosszat hallott, és félt)

2012. júl. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
25%
Ha csak a kifogásokat keresed akkor inkább ne szexelj és biztos nem lesz gyerek.
2012. júl. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem van a Mirenám...

Nem,nem zavaró:)Nem lóg ki semmi...csak méhszájnál van egy kis puha damilszerű az a vezetőszál..de 2 évalatt még egyszer sem érezte a férjem.

2012. júl. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!