Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kutyás és nem kutyás szülők!...

Kutyás és nem kutyás szülők! Fürdenétek olyan strandon ahol a kutya bevihető a vízbe?

Figyelt kérdés

2012. aug. 10. 16:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
17%
NEM!!!!
2012. aug. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Engem a Balatontól durvább dolgok tartanak vissza.
2012. aug. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
81%
Én igen.
2012. aug. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
A kutya sose pisil, kakil bele a vízbe, az emberekkel ellentétben. A szőre maximum koszos, de az biokosz, a természetes vízben eloszlik. Persze nem kell ölelgetni a vizes kutyát a vízben ,de nem is kell megijedni tőle. A gyerek a parti homokban/fűben játszódva több vackot fel tud nyalogatni, mint ami a vízben ráragadna.
2012. aug. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
3,5 évesen tanultam meg úszni a Tiszában :) úgyhogy igen. Szerintem a természetes vizekben ez már mindegy, hiszen sokféle állat van bennük, körülöttük. Nincs kutyánk.
2012. aug. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
78%
bevittem és láss csodát semmi gond! sok szülő túlzásba viszi ezeket a dolgokat. aztán lehet a kölyköt hetente dokihoz hordani, mert egy kicsit szipog. a kutya nem szrik és nem pisál a vízbe.
2012. aug. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%
Igen. Ahogy az előző is írta a kutya se nem pisil, se nem kakil a vízbe. A rettegett fertőzések amiket esetleg magán cipelhet többnyire nem tejednek emberre. Egy rossz higiéniájú ember mellett több esély lenne a bacik összeszedésére.
2012. aug. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%

Mi átjártunk Ausztriába egy időbe strandolni, a Fertő-tónak azon az oldalán volt egy strand, ahová kutyát is be lehetett vinni úsztatni. Két rotit vittünk, én gyerekként imádtam.


Azóta felnőttem, 30 vagyok, két gyerekem van, ha lenne a közelben ilyen strand, tuti felpakolnék mindenkit.


Mondjuk medencébe nem mennék, amiben kutya is fürdött, de egy tó öntisztuló,és szerintem vannak benne vadabb dolgok is egy kis kutyaszőrnél.

2012. aug. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%

igen. a kutyánál sokkal mocskosabb állat az ember.

ráadásul nincs bekenve napolajjal, se krémekkel, ami rajta van az minden természetes, ja és a kutya az nem ürít a vízbe, míg az ember nagyon sokszor megteszi.

2012. aug. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
58%

De azt honnan tudjatok, hogy nem pis il a vizbe?


Amugy medencebe amugy se megyek be, de toba bemennek kutyaval.

2012. aug. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!