Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Már két hete 7 hetes vagyok,...

Már két hete 7 hetes vagyok, de nincs embrió csak petezsák akkor most terhes vagyok vagy sem?

Figyelt kérdés
Az orvos nem mondott semmit.
2012. aug. 15. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Huhh, hát úgy néz ki hogy nem igazán vagy terhes.

2 hét alatt már valami változásnak lennie kellett volna.:((

2012. aug. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

én is így gondolom, nem tervezett baba lenne, úgy volt, hogy elvetetjük de aztán mégis amellett maradtunk, hogy megmarad erre kifog derülni, hogy nincs is baba


Az első terhességemnél ilyenkor már volt szívhang is, most meg semmi csak petezsák. Haragszom az orvosra is, hogy semmit nem mondott pár perc alatt elintézte a dolgot és szinte kidobott.

2012. aug. 15. 15:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem legelőször 8 hetesen látták a babát!
2012. aug. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is voltam 7 hetesen,ráírták a papírra hogy élő embrió nem található.Azt mondja nekem a doki,hogy hát nem tudja hogy ez most él vagy sem.Menjek vissza egy hét mulva.Erre elmentem egy magándokihoz,aki megtalálta az élő embriómat.Na mindegy,visszamentem azért egy hét múlva az előzőhöz,és akkor már ott is látták.Szóval sajnos még nem lehet tudni.:(
2012. aug. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!