Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy lehet ezt túlélni?...

Hogy lehet ezt túlélni? Egyedülálló anyukák, Ti hogy oldottátok meg?

Figyelt kérdés

Párom 12 év után pontot tett a kapcsolatunk végére. Két gyermekünk született, a kicsi most 3 hónapos. Szerinte nem is az övé, nekem meg nagyon fáj, hogy olyasmivel hibáztat, ami nem történt meg soha. Hozzáteszem, én még mindig szeretem, nem akarom, hogy elmenjen, deel kell engedjem,mert menni fog. A nagyfiúnk 4 éves, nagyon érzelmes gyerek. Félek, hogy őt sokkal jobban fogja megviselni, mint a kisebbet. Ti hogyan éltétek túl a hasonló időszakot, mikor nem fájt már? És a gyerek(ek), hogyan viselték?

Kérlek, csak az irjon,aki hasonló cipőben jár.


2012. aug. 17. 11:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ha ezt olvastam. Talán igaz. Mondjuk, én hiszek Istenben.


"Amikor Isten valami olyat akar tőled, ami túl nehéznek vagy kellemetlennek tűnik, nem az életedet próbálja megnehezíteni, és nem kényszerzubbonyt akar adni rád. Legtöbbször csupán ezzel akar eljuttatni arra a helyre, ahol megáldhat."

2012. aug. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!