Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez a fiú névhez?

Mit szóltok ehhez a fiú névhez?

Figyelt kérdés
Mint általában minden fiús anyuka én is bajban vagyok a nevekkel. De egy nagyon megtetszett nekem. Még pedig a :Gregori. Rorinak becéznénk. Mit gondoltok róla? Nagyon gáz?

2012. aug. 17. 19:58
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Ismét köszönöm a válaszokat. Amúgy se nem Szabó se nem Kovács a vezeték név. Így lenne. : Horn Gregori. De ha tényleg ilyen sok az előítélet ezekkel a nevekkel kapcsolatban inkább választok mást. Nem akarom hogy emiatt bármiben is hátránya legyen.
2012. aug. 18. 09:39
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne az alapján döntsél hogy itt 3/4 ember azt írta gáz a név. Inkább az ismerőseidet kérdezd meg, ha mindenképpen számít hogy mások mit mondanak. Szerintem nagyon sokat számít az is hogy milyen pl a jövőképetek. Gondolok itt arra hogy jártok-e sokat külföldre, szeretnétek-e esetleg ha a fiatok egyszer él egy darabig külföldön stb. Mert akkor kifejezetten előnyös hogy mondjuk nem Koppánynak hívják. Vagy ott van pl a Luca, ami ugye külföldön fiú név. Szóval nagyon sok tényező befolyásolhatja milyen nevet adj, de szerintem ne a gykn kapott pár negatív vélemény döntsön.
2012. aug. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó! :) Megfogadom a tanácsokat! :)
2012. aug. 18. 10:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!