Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fiút, vagy kislányt szeretnél?...

Fiút, vagy kislányt szeretnél? Miért?

Figyelt kérdés
2011. febr. 14. 14:15
1 2 3
 1/24 kisnita ***** válasza:
Mindig kisfiút szerettem volna, gyerekkorom óta és az is lett. A miértre igazából nem tudok válaszolni, szimpatikusabb volt valahogy és kislányos anyukaként nem tudom magam elképzelni. De ha lesz következő és az kislány lesz akkor szeretettel várom :) A párom nagyon örülne neki egyébként :)
2011. febr. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne egy kislány-a 2 fiú mellé-de igazából mindegy.A miértjét meg is válaszoltam(mert 2 fiunk van).Tervezzük a 3. babát,de semmi extra dolgot nem teszünk,hogy lányunk legyen.
2011. febr. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés: csalódott voltál, ha másként alakult? Csak őszintén, magunk között vagyunk:)
2011. febr. 14. 14:22
 4/24 anonim ***** válasza:
van már egy kisfiam, szívem mélyén most egy kislányt, de annyira odavagyok a fiamért, hogy mindegy, sőt ha fiú egyszerűbb is, mindent örököl. voltak komplikációk szülésnél és utána is, intenzív stb., szóval tényleg csak egészséges legyen, semmi más nem számít.:)
2011. febr. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon kislányra vágyom persze ha fiú jönne akkor fiús anyuka leszek annnak is nagyon fogok örülni .Nekem csak annyi az okom h a lányok sztem aranyosabbak,lehet rózsaszinbe öltöztetni,frizurát csinálni nekik szóval olyan igazi csajos dolgokat csinálni:)
2011. febr. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
14:23-as vagyok, én nem csalódtam mikor megtudtam, hogy kisfiú, de a család egy kicsit talán igen. csupa fiú van, férjemnek bátyja, neki fiai....lányt vártak...mikor mondtam, hogy kisfiú lesz, általában azzal kezdődött, hogy nem baj majd.....ma már a család közepe, mindenkinek a szíve csücske, imádják.
2011. febr. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnél mindegy volt. Érdekes az volt hogy lánynevünk már a fogantatás előtt jóval megvolt, majd míg nem tudtuk hogy milyen nemű lesz, nézegettünk fiú neveket is de nem találtunk olyat ami tetszene. Kislány lett. :)

Most másodiknak pedig titkon reménykedtem hogy ismét kislány lesz, és így is lett, remélem a héten ki is bújik.

A másodiknál azért reméltem hogy ismét lány legyen, mert nekem is két lánytestvérem van, és annyira de annyira kis bájos és tündér a kislányunk hogy nem tudnék elképzelni egy kisfiút. Persze ha fiú lenne is örülnék neki és hazavinném a kórházból :D

Arról nem beszélve, hogy sok a rózsaszín amit kaptunk és így nem kell új ruhatár. :)

2011. febr. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

2 fiam van majd később szeretnék egy kislányt(persze ha összejön)

Az elsőt nem bántam hogy fiú lett mert ő az első fiú a családban, de a másodiknak jobban örültem volna ha kislány lesz.

De így is boldog vagyok!!

Remélem még lesz gazdája a padláson lévő lány ruháknak.

2011. febr. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
a kezdetektől kislányra vágytam, fiút el sem tudtam képzelni. Tipikus lányos anyuka vagyok, mindenki lányt "várt " tőlem. Hát, úgy néz ki, kisfiú van a pocakomban... kellett kis idő, míg hozzászoktam, de kíváncsian és örömmel várjuk a babót:)
2011. febr. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Kedves 14:58! Mennyi idő alatt szoktál hozzá a gondolathoz? Mi segített ebben?
2011. febr. 14. 15:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!