Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány gyereket szeretnél,...

Hány gyereket szeretnél, kisfiút vagy kislányt, hogy neveznéd el őket?

Figyelt kérdés

Én is válaszolok,de ez hosszú lesz.:) Én 2,3 vagy 4 gyereket szeretnék.

Fiú-Fiú: Olivér és Noel, ha ikrek lennének: Emil és Erik,vagy Ármin és Aurél.

Lány-Lány: Adél és Réka, ha ikrek lennének: Eszter és Enikő vagy Zoé és Zora/Zorka

Fiú-Lány: Olivér és Adél, ha ikrek lennének: Ákos és Nina:)


Fiú-Fiú-Fiú: Olivér,Noel és Ákos

Lány-Lány-Lány: Adél,Réka és Sára:)

Fiú-Fiú-Lány: Olivér,Noel,Adél

Fiú-Lány-Lány: Olivér,Adél,Réka


Fiú-Fiú-Fiú-Fiú: Olivér,Noel,Ákos,Dominik

Lány-Lány-Lány-Lány: Adél,Réka,Sára és Nina

Fiú-Fiú-Fiú-Lány: Olivér,Noel,Ákos,Adél

Lány-Lány-Lány-Fiú: Adél,Réka,Sára és Olivér

Fiú-Fiú-Lány-Lány: Olivér,Noel,Adél és Réka


De nagyon szeretném,ha az első gyerekem lány lenne.:)De ha fiú lenne, az se lenne tragédia:)


2012. aug. 23. 09:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én szintén 2,3 vagy 4 gyereket szeretnék. Ha lesz fiam, akkor mindenképpen lesz egy Péterünk, ha lány, akkor Anna.:) Ezek már holt biztosak, közös megegyezéssel lettek kiválasztva.:)


Ezeken kívül még nekem tetszenek:

Lány: Ivett, Lotti, Sára, Lili, Abigél, Emma, Virág, Adrienn. Ezek közül a párom kapásból elutasította a Lotti, Sára és Abigél neveket, de erről majd ráérünk vitatkozni a 2., illetve többedik lányunk születése után.:)


Fiú: Ádám, Ákos, Zoltán, Dániel, Roland. Ezekből az Ádám és a Zoltán tetszik a páromnak, a Dániel nem annyira. A többiről még nem kérdeztem, de a Rolandot tuti elutasítja, mert volt egy ilyen nevű fiú az életemben, pedig nem miatta tetszik a név.:( Az Ádám meg sajnos nem hiszem, hogy szóba jöhet, mert párom féltestvérét is így hívják, ráadásul a vezetéknév is ugyanaz, úgyhogy nem lenne szerencsés.:( Pedig a Péter után ez tetszik mindkettőnknek a legjobban, úgyhogy nagyon-nagyon sajnálom.:(

2012. aug. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ja és az lemaradt, hogy én örülnék, ha csak lányaink születnének, de a párom szeretne egy fiút is. Kár, hogy ezt nem lehet befolyásolni. Vicces lenne, ha 4 fiúnk születne.:) Persze őket is imádnám.
2012. aug. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Én legalább 4 gyereket szeretnék. Fiút is lányt is.

Lány nevek, ami biztosan lesz: Hedvig és Gertrúd. ami nem biztos Kinga és Mónika vagy Borbála.

Fiú nevek, ami biztos: Ferenc és Huba. Ami nem biztos Róbert és Gyula

2012. aug. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én 2 gyereket szeretnék.Egy kislányt,és egy kisfiút.

A kislány neve:Mia/Maja

A kisfiú neve pedig Noel lenne:)

2012. aug. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én három gyereket szeretnék, két kislány és egy fiút: Bíbor Anna, Sára Imola, Gábor Illés neveket kapnák mostani felállásban.

Két gyereket mindenképpen szeretnénk, és ha 4 esetleg 5 lesz annak is örülnék, de eltartani nem lenne könnyű.

További nevek amelyek tetszenek: Levente, Márton, Ágoston, Jácint, Paula, Kincső, Tímea

2012. aug. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!