Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit vehetnék közeli rokonnak...

Mit vehetnék közeli rokonnak (férfi) babavárós ajándékot? Könyv, napló?

Figyelt kérdés

Gondoltam egy vicces feliratú bodyra...holnap veszek is..valami hasonlót:én vagyok a főnök..vagy Apa kedvence vagyok..fehéret mert még nem tudni a pici emét..de szeretnék egy könyvet nagy naplót venni mint egy felkészülés a babavárás,ill születésre..igen ám de azt szeretném ha nem azt érezné hogy a kismamának vettem..hanem az újdonsült apukákhoz íródott könyvet naplót szeretnék,. rengeteget keresgéltem neten de semmi..valaki esetleg tudna ajánlani valamit ami hozzá szólna inkább?könyv vagy napló?

Köszi


2012. aug. 23. 23:51
 1/4 anonim ***** válasza:
2012. aug. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

2 éve olvasok egy nagyon jó blogot, sajnos néhány napja elköszönt a szerző.

De ha letöltögeted, ki lehet nyomtatni, és beköttetni.

Azért tetszik, mert nem a habos-rózsaszín babavilágról szól, hanem a valóságról, a nehézségekről, a sza@ranyaságról, és főleg arról, hogyan kell mindezt humorosan kezelni, és nem csak átvészelni, hanem kinevetni önmagunkat. De felvet komoly kérdéseket is, szülésről, szoptatásról, gyermekbántalmazásról, kétségbeesésről.

Sokunknak volt a Bibliája.

www.lustanyu.hu

2012. aug. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötleteket!

Mindenképpen figyelmébe ajánlom a blogot is..

Most reggel sikerült vennem Kispapa születik címmel egy jó kis humoros apa által írott,mégis minden kérdést felvető könyvet!

Köszönöm a segítséget!

2012. aug. 24. 09:45
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért írtam, hogy töltsd le a blog anyagát, mert a szerző inkognitóba vonul, és benne van a pakliban, hogy törli az egészet.

Pedig tényleg nagyon jó, megtanítja a leendő szülőket arra, hogy nem lehet mindig tökéletesnek lenni. Ez pedig nagyon jól jön, amikor az ember éppen rossz szülőnek érzi magát, mert szembesül vele, hogy másnál is akadnak hasonló napok.

2012. aug. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!