Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A fiúk nem szerethetik a...

A fiúk nem szerethetik a gyerekeket, miért van az hogy ha egy pasi szereti a kicsiket, akkor buz1, vagy pedo? 16F

Figyelt kérdés
2012. aug. 24. 18:31
1 2
 11/13 zombee ***** válasza:

A mai, beteg társadalom ott tart hogy a férfiakat elültetik a kísérő nélkül utazó gyerekek mellől:

[link]


Amíg ilyen és ehhez hasonló szabályokat találnak ki, addig bármely pasi számára vérciki lehet a kistestvér, unokaöcs/húg puszta közelsége is.

Az, hogy egy pasi 18-20 évesen nem érett meg a feladatra, az sem az ő hibája. Míg a mai, beteg társadalom a nőközpontú gyereknevelést erőlteti, addig a másik oldalon a nőjogi aktivisták harcolnak a nők karrierépítéséért. Na ezért nem születik annyi gyerek mint amennyi kéne!

2012. aug. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

ez ritka nagy baromság.. miért ne szerethetnék a kisgyerekeket a fiúk? én szintén 16 vagyok, a nemrégiben (9 éven belül) született unokatesóim életét egész végig követtem kb, mert rohadt sokat voltam velük, mindig vigyáztam rájuk, játszottunk", stb.. és attólmég nemvagyok se pedofil se búza.. sőt, a második unokahugom nemrég született(lassan 3 éves) és imádom.. ebbe semmi rossz nincs.. :D


sőt. a gádzsik ezt általában cukinak tartják ha ezért írtad volna ki. :D

2012. szept. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az emberiseg 10%a meleg. Ez ezer éve is igy volt csak akkor nem vallaltak fel. Csak azert mert nyilvanos nincs tobb meleg csak tobbet talalkozol vele. Aki nem meleg az nem is lessz az. A nők haklamosabbak a bi szexualitasra de ez is inkabb kamaszkori jellemzo a hormonalis valtozasok miatt. Idovel ez is elmulik. Nem fog az emberiseg kipusztulni :) összegezve nincs több meleg mint pl ezer éve és nem is lessz több. Csak most látod a média miatt.
2012. okt. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!