Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babát szeretnék! Mit tegyek,...

Babát szeretnék! Mit tegyek, hogy csillapítsam ezt a vágyat?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, de megőrülök, olyan csillapíthatatlan vágyat érzek, hogy legyen egy kisbabám. Tanfolyamra járok, mellette dolgozom. Még egy pár évet várni akarok vele. Volt már valaki ilyen érzelmi hullámvölgyben? Ti mit tanácsoltok?

2012. aug. 29. 16:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Sajnos nagy okosságot nem tudok mondani. Teljes mértékben ebben a helyzetben vagyok, amiben te. Már 1 éve ezzel a vággyal "küzködöm". Néha csillapodik egy kicsit, alábbhagy, aztán ismét kezdődik elölről ez az egész. Tanácsolni nem tudok semmit, kitartás!

22/N

2012. aug. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sajnos ez hormonális. Ha egyszer beindul akkor ez elkísér amíg nem lesz gyermeked. Nekem 23 éves korom környékén ütött be ez az érzés és 27 évesen szültem.

Férjet kéne találni, aki szeretne szintén gyermeket, ez is eltarthat jó pár évig még.

2012. aug. 30. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A párommal 2 éve vagyunk együtt, együtt élünk, a szüleivel. Külön költözni nem szeretnénk, tökéletes az összhang, mindenkinek meg van a kis magánszférája (jó a ház eloszlása:D) A párom azt mondja, még kb 1 évet várna a dologgal, én is várni akarok, de valahol legbelül mégsem tudok, teljesen türelmetlen vagyok. Nem tudom magam megérteni, néha azt hiszem, megőrültem.
2012. aug. 31. 04:01
 4/7 anonim ***** válasza:
próbáld kihasználni ezt az időt arra, hogy készülsz a gyermek fogadtatására.:) addig is próbálj pozitívan gondolni a dologra olvasgass könyveket. szerintem segít benne, ha tudsz valakivel ilyenekről beszélni. ha párod nyitott a témában, akkor vele beszélgethetnétek ilyenekről részletesen, minél mélyebben.:) mindig vannak részletek és apróságok, amiket még nem tud az ember a másikról és érdemes még előtte rájönni..:D
2012. szept. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele de amikor teherbe estem akkor abbamaradt ez a vágyérzet de a terhesség a 11 héten elhalt most meg még rosszabb a helyzet de a páromnak nem merem elmondani hogy mit érzek totál hülyének nézne. ( 3 hete volt a terhességmegszakítás) Én nagyon szeretnék babát de félek hogy megtörténik ugyanaz mint az elsővel.
2012. szept. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én teljes mértékben így vagyok már két éve és a dolog csak fokozódik. Nekem már nem kell sokat várnom,márciusban abbahagyom a gyógyszert és 2-3hónap múlva már próbálkozunk,de még ez is egy örökkévalóságnak tűnik.

Erre nincs gyógyír,addig fogod ezt érezni,míg anya nem leszel. A hormonok ilyenek.

2012. szept. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :) Tegnap jól összevesztünk a párommal ezen, hogy neki már elege van ebből a témából, jó lenne hanyagolni. Érdekes, mert eddig egész jól elbeszélgettünk ezekről a dolgokról. Nos nem tudom, mi lesz, és hogyan, de engem már szó szerint kínoz, mert ha nem is beszélek róla, de éjjel már ezzel álmodok... Megbuggyantam :)
2012. szept. 1. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!