Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy mondtátok meg a főnökötök...

Hogy mondtátok meg a főnökötöknek, hogy babát vártok?

Figyelt kérdés

A főnököm nagyon harap a gyerek témára, már előre rettegek hogy fogom neki megmondani...


Ti szülés előtt mennyi ideje dolgoztatok ott a cégnél, hogy közöltétek a nagy hírt? Hogy fogadta a főnök?


2012. szept. 17. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nálunk jol fogadták sot velunk orultek és vigyáztak ránk mert hát a kolléganommel egyszerre jelentettuk be!!!:)neki lánya lett nekem fiam:)
2012. szept. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

9 hónapja dolgoztam ott, két hónapos terhes voltam, amikor elmondtam. Gratulált, kérdezte, hogy munka szempontjából mik a terveim. Mondtam, hogy hacsak nincs orvosi ellenjavallat, az utolsó 1-2 hét kivételével maradnék, utána fél év távol, aztán a férjem vált.

Szülés után elsők között gratulált, néha felhívott, hogy mi újság. Azóta is ott dolgozom, ilyen főnököt nem hagyok ott :)

2012. szept. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
7 éve dolgoztam ott, amikor terhes lettem. 5 hetesen már megmondtam a főnöknőmnek, mert végig nagyon rendes volt velem. Nem érte váratlanul, tudta, hogy babát szeretnénk és örült neki. Most már 2 éves múlt a kislányom, jövő szeptemberbe megyek vissza, visszavár.
2012. szept. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem állj oda és mond meg, ha nagyon szivat elmehetsz veszélyeztetett terhesnek. A gyerek a lényeg nem a főnököd.

Én amúgy előbb mondtam meg mint ahogy szokták, de az a munkám miatt volt, így éreztem korrektnek, egyszerűen elmondtam, hogy hány hetes vagyok és már nem jönnék túl sokáig.

2012. szept. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!