Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hangosan szeretkeztek gyerek...

Hangosan szeretkeztek gyerek mellett?

Figyelt kérdés
Hogyan oldjátok meg gyerek mellet a szexet? Különösen, ha hangokat is kiadtok. Azért teljesen némán nem lehet. Mit csináltok?

2012. szept. 17. 21:39
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
78%

nekünk egy szobánk van (37 nm es panel)

igyekszünk a lehető leghalkabbak lenni, eddig sosem ébredt fel erre

vagy kiköltözünk egy matracra a konyhába, szűkösen, de romantikusan:)

2012. szept. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
77%
Megvárjuk h jó mélyen aludjanak. Ennyi :)
2012. szept. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
És nem gátol az élvezetben vagy orgazmusban, hogy tudod hogy felébredhetnek?
2012. szept. 17. 21:46
 4/35 anonim ***** válasza:
95%

Kb 5 hónapos koráig velünk aludt egy oldalkocsis kiságyban. Megvártuk, amíg jó mélyen elalszik, és szép óvatosan kigurítottuk az ajtó elé kisággyal együtt, aztán utána vissza :)

Most már a saját szobájában alszik, annyira nem hallatszanak át a hangok, de mondjuk amúgy sem vagyunk sikítozósak :)

2012. szept. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
27%
Nem is szeretkezünk, ha itthon van. Elvisszük a mamáékhoz délután, vagy este ott alszik, és akkor. Nem tudnám akkor csinálni, mert rettegnék hogy felébred, és meglátja.
2012. szept. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
43%
A nagyobb , ha elalszik, nagyon mélyen alszik, a kicsi még baba, jó alvó este. Ált. én hangosabb vagyok , de egyszer se keltek fel rá. Délután 1x cinkesebb volt, mert a végére átjött a gyerek....:S Azt hagytuk is, de éjjel, a sötétben nem indul el, az fix. (külön szobájuk van amúgy , ez is sokat számít)
2012. szept. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
sosem voltam sikitozós fajta,és külön szoba van,zárjuk az ajtót
2012. szept. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
54%

Nem mondom, hogy előtte kell csinálni, de miért kell "rettegni", hogy meglátja? Abbahagyjuk és kész, beszélgetünk, összebújunk, alszunk. Ha úgy csinálunk,mint ha katasztrófa történt volna, sokkal rosszabb, szerintem. Természetesen csendesebben, és nem az orra előtt, hanem amikor alszik, akkor érdemes próbálkozni, de szerintem az sem akkora tragédia, ha az ember "lebukik". Csak természetesen kell kezelni. Nem lesz baja tőle, ha apu mozog anyun... elég annyit mondani, hogy "szeretgetik egymást", nem? A gyereknek meg elég a tudat, hogy a szülei boldogok, és nem kezeli úgy a szexet, mint valami b

űnt.

2012. szept. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
81%

Nálunk is én vagyok hangosabb. :)) Képtelen vagyok néma csendben szeretkezni a férjemmel! :)

Mindig megvárjuk, hogy elaludjanak, a 4,5 év alatt egyszer sem ébredt fel a nagy a kicsi 2 éves lesz, még ő sem ébredt fel soha. Mindenkinek külön szobája van, a mi ajtónk becsukva, ha be is jön, nem fogok kétségbe esni és tragédiát csinálni a dologból.


Kicsit off: Bocsi, de azt mondjuk túlzásnak tartom, hogy ha otthon van soha. Ha tudnám is hova tenni a gyereket, heti 3-4 alkalommal akkor sem altatnám a nagyinál azért, hogy mi szexelhessünk.

2012. szept. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
62%
Nagyon halkan,és max fél óra.Mert minden neszre fent van,és amúgy is sokat ébred,nincs sok időnk,gyorsan kell csinálni.Külön szobában van pedig.Romokban a házaséletünk.
2012. okt. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!